Novinky

Lady Gaga privezie do Viedne celkom novú šou!

Americká speváčka vystúpi 18. augusta vo Viedni s celkom novým programom. Vyše dvoch hodín trvajúcu šou práve nacvičuje s celým tímom, aby s ňou vyrazila na ázijské a neskôr aj európske turné. Na starom kontinente ju od 14. augusta do 6. októbra čaká 21 koncertov v 18 krajinách. Slovensko, Česko, Maďarsko i Poľsko na zozname vystúpení chýbajú, no vstupenky do neďalekej Viedne sa predávajú aj u nás – v sieťach www.eventim.sk a www.ticketstore.sk

Svetové turné Lady Gaga Born This Way Ball tour štartuje už tento piatok 27. apríla na Olympijskom štadióne v juhokórejskom Soule. Potom vystúpi v Hongkongu, Japonsku, Taiwane, na Filipínach, Thajsku, Singapure, Indonézii, na Novom Zélande aj v Austrálii. Špeciálnym hosťom európskeho turné bude anglická glamrocková formácia The Darkness a tiež DJ Lady Starlight. V rakúskom hlavnom meste vystúpila Lady Gaga v minulosti už dvakrát, oba koncerty boli vypredané.

Lady Gaga – Born this way

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, sa narodila 28. marca 1986 v New Yorku. Vo svete ju preslávili skladby Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Celkovo získala už vyše 180 cien, medzi ktorými nechýba päť Grammy. Dve z nich si vyslúžila vďaka skladbe Bad Romance pochádzajúcej z EP The Fame Monster (2009). Zo zatiaľ posledného albumu Born This Way (2011) pochádzajú single Born This Way, Judas, Edge of Glory, You and I a Marry the Night. Celosvetovo predala viac ako 23 miliónov albumov a 64 miliónov singlov. Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a rok predtým sa stala Interpretom roka podľa magazínu Billboard.
Lístky na viedenský koncert Lady Gaga sa na Slovensku predávajú na www.eventim.sk, www.ticketstore.sk alebo osobne vo všetkých predajných miestach Eventim. V ponuke sú vstupenky na státie pod pódiom, obyčajné státie aj sedenie.

Online:
http://ticketstore.interstore.sk/events/e-266623?cul=vstupenky
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/lady-gaga-wien-wiener-stadthalle-halle-d-408346/performance.html

text: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky