Novinky

Kristína vyznáva lásku v novom singli „Si pre mňa best“ a teší sa z 5-násobnej platiny za výberovku!

„Si pre mňa best“! Tak sa volá nový singel Kristíny, ktorým speváčka mladistvo vyznáva lásku. Autorom textu je opäť Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič. Singel je prvým z pripravovaného albumu úspešnej speváčky. Kristína verí, že sa fanúšikom zapáči tak, ako jej predošlé hudobné počiny. Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii speváčka si môže navyše pripísať ďalší významný úspech. Kristínin výberový album „Tie Naj“ získal 5-násobnú platinovú platňu. Nenechajte si ujsť vyznanie lásky v podaní krásnej Kristíny Pelákovej a vypočujte si jej singel „Si pre mňa best“!

Speváčka Kristína predstavuje novú skladbu „Si pre mňa best“. Krásna speváčka sa fanúšikom ukazuje v energickej polohe.

„Skladbu „Si pre mňa best“ vnímam ako mladistvé vyznanie lásky. Autormi tejto pesničky sú Kamil Peteraj a Martin Kavulič, jej atmosféra sa nesie v sviežom letnom rytme. Verím že sa v nej nájdu tí, ktorí majú radi spontánnu zábavu! O fotografie k piesni sa mi postarala vynikajúca fotografka Petra Ficová, s ktorou veľmi rada spolupracujem. Styling som zverila do rúk Jane Thomas a módnej návrhárke Jane Gavalcovej, vizáž Lucii Ružovej,“ vraví sympatická Kristína Peláková.

Kristína, ktorú miluje slovenské aj české publikum, má veľké plány. Úspešná mladá umelkyňa chystá nový album. „Pieseň „Si pre mňa best“ je z pripravovaného albumu. Už je na svete aj druhý singel, ktorý predstavíme fanúšikom čoskoro. Verím, že sa im tieto aj ďalšie pesničky z nového albumu budú páčiť,“ hovorí Kristína.

Krásna speváčka žne jeden úspech za druhým. Kristína opäť potvrdila status jednej z najobľúbenejších speváčok u nás. Po vlaňajšku, keď vypredala Lucernu veľký sál, hviezdila v rozprávke a predstavila sa aj v role modelky, si nedávno odniesla cenu OTO. Stala sa osobnosťou televíznej obrazovky v kategórii speváčka. A teraz získala 5-násobnú platinu za predaj výberového CD „Tie Naj“!

„Pri nahrávaní ma prekvapil distribútor Martin Hanuska a odovzdal mi platinovú platňu. Veľmi ma to teší, aj preto, že v dnešnej  nepriaznivej dobe na predaj nosičov sa moje CD „Tie naj“ už dlhodobo veľmi dobre predáva. Beriem to ako znak toho, že sa ľuďom asi páči to čo robím,“ vyznáva sa so šťastným úsmevom Kristína.

Výberový album obsahuje aj piesne, ktoré na žiadnom albume doteraz nevyšli. Priaznivci si tak môžu vychutnať skladby ako „Ovoňaj ma ako ružu“ s významným slovenským umelcom Ladislavom Chudíkom či „Rozchodový reggaeton“, pri ktorom si speváčka vo videoklipe zahrala s českou hereckou legendou Miroslavom Donutilom. Na výberovke sú aj skladby „Navždy“ a „Ta Ne“. Po výberovke chystá Kristína pre fanúšikov nový album, na ktorom nájdu aj jej aktuálny singel „Si pre mňa best“. Viac informácií o aktivitách Kristíny Pelákovej nájdete na www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky