Novinky

Kristína nakrúcala nový klip v kabriolete Waldemara Matušku!

Speváčka Kristína sa vyváža v kabriolete Waldemara Matušku a flirtuje s mladým mužom! To všetko sa však deje len v novom videoklipe, ktorý nakrúcala v Českej republike. Obrazovú podobu dostal jej aktuálny singel „Viem, lebo viem“, ktorý už znie v slovenskom aj v českom éteri.

Kristínin letný reggae hit „Viem, lebo viem“ pochádza  z nového albumu „Na slnečnej strane sveta“. Autorský tandem Martin Kavulič a Kamil Peteraj ušili Kristíne skladbu priamo na mieru! K tvorbe klipu si Kristína vybrala českých profesionálov Tomáša Kasalu a Michala Navrátila.

„Sú to mladí talentovaní ľudia, ktorých práca ma veľmi oslovila. Na konte majú spoluprácu s Celeste Buckingham, Monikou Bagárovou či Benom Christovanom.“ Vysvetľuje voľbu tvrocov klipu šarmantná Kristína.

Klip „Viem, lebo viem“ sa bude niesť v letnej atmosfére. Kristína sa v ňom dokonca prevezie na kabriolete Mustang, ktorý patril českému spevákovi Waldemarovi Matuškovi. Nakrúcalo sa dva dni pri Prahe v Tišiciach  a na súkromnom letisku.

„Mala som pri sebe partiu mladých, pekných a sviežich ľudí. Vybrala som si ich v modelingovej agentúre. V klipe zažijem letnú lásku s Petrom Dočkalom. Typovo sa obaja spolu hodíme, takže sme mohli rozohrať romantický príbeh. So všetkými som si od začiatku rozumela a pri nakrúcani bola naozaj výborná a pohodová atmosféra…“ Neskrýva nadšenie Kristína.

Mladá speváčka teraz koncertuje po celom Česko-Slovensku  na festivaloch  a hudobných akciách. Zároveň s kapelou skúša a nacvičuje nový koncertný program, ktorým fanúšikov poteší na jesennom turné. Na Kristínin nový klip sa môžeme tešiť koncom septembra.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Zdeněk Šmída

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky