NovinkyKam na koncert?

KONIEC SVETA sa začne v Bratislave a skončí sa v Košiciach!

12.12. v Bratislave a 21.12. v Košiciach nastane KONIEC SVETA! Presne tak sa totiž volá jedinečná akcia, na ktorej vystúpia špičkoví slovenskí umelci.  Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a v košickej Steel Arene nebudú chýbať mená ako Richard Müller, Ivan Tásler či Jana Kirschner!

Rok  2012  je rokom agentúry 212, ktorá pripravila jedinečný koncert KONIEC SVETA. Dátumy 12.12.12 a 21.12.12 sa najbližšie zopakujú asi o tisíc rokov, tak prečo to neosláviť kvalitnou hudbou a skvelou zábavou?

„V prípade, že sa splní predpoveď Mayského kalendára, tak to bude možno posledný koncert v dejinách agentúry i posledný v dejinách ľudstva. Na jednom pódiu sa predstavia hviezdy nášho hudobného neba. A to v dva magické dátumy, na ktorých podobné opakovanie budeme musieť čakať niekoľko storočí…“ S radosťou predpovedá šéf agentúry 212 Roman Hodoň.

Fanúšikovia dobrej hudby sa môžu tešiť na slovenskú legendu Richarda Müllera, Ivana Táslera, speváčku Janu Kirschner či skupinu Horkíže Slíže. Českú republiku zastúpi šarmantný spevák David Kraus.

„Myslím si, že sme vybrali to najkvalitnejšie, čo tu máme. Nejde o dohovorených víťazov smiešnych súťaží ani o priateľky promotérov alebo producentov. Vďaka tomu, čo dokázali, sa zaradili medzi nesmrteľné legendy našej hudby a umenia.“ Dodáva organizátor Roman Hodoň.

O ľudovú veselicu sa postará Terchovská muzika. Vstupenky sa pohybujú v cenových reláciách od 14 eúr. Na bratislavský koncert si organizátor pripravil lahôdku v podobe VIP vstupenky.

„VIP lístok v hodnote 212 eúr vám zabezpečí luxusné sedenie vo VIP zóne štadióna. Okrem toho niečo luxusné na jedenie a nealko občerstvenie počas koncertu i po jeho skončení. Nebude chýbať ani alkohol všetkého druhu. Konzumácia je ohraničená iba státim na vlastných nohách a neobťažovaním ostatných spolužúrujúcich…“ Vtipne rekapituluje organizátor akcie a šéf agentúry 212 Roman Hodoň.

Organizátor sľubuje zábavu až do rána a vo VIP zóne dokonca stretnutie s niektorými interpretmi. KONIEC SVETA nastane 12.12. v Bratislave a 21.12. v Košiciach! Vstupenky sú v predaji od 12.2. 2012 na www.ticketportal.sk

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Vlado Kuric, Milan Krupčík, Ondřej Pýcha

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky