Novinky

KONCERT THE CRANBERRIES BUDE V BRATISLAVE 13.10.2012 !

Osobné dôvody speváčky Dolores O‘ Riordan spôsobili presun európskej časti svetového turné The Cranberries na jeseň tohto roka.  Po rýchlych rokovaniach bude slovenský koncert nakoniec ako šiesty v poradí už 13.októbra.

V zmenenom dátume a nakoniec aj na novom mieste bude slovenský koncert The Cranberries. Organizátor Peter Ďuriš: “Nakoniec sme dostali do ponuky 13.október. V ten deň je však pôvodné miesto konania koncertu, teda Zimný štadión Ondreja Nepelu obsadené, takže sme boli nútení zohnať narýchlo novú alternatívu. Chcel by som poďakovať za ústretovosť spoločnosti Incheba Expo Aréna, ktorá nám vyšla v tejto nepríjemnej situácii v plnej miere v ústrety a je nápomocná pri riešení problémov spojených s presunom koncertu.

Koncert sa teda prekladá na 13.októbra do Incheba Expo Arény, so začiatkom o 19:00hod., kedy vystúpi v úlohe predskokanky Katka Knechtová so svojou skupinou. Dôležitá informácia, pre všetkých, ktorí už mali zakúpené vstupenky na Zimný štadión – všetky vstupenky ostávajú v platnosti a budú podľa ceny náležite umiestnené na adekvátne náhradné miesto v Incheba Expo Aréne. Peter Ďuriš: „Ospravedlňujeme sa ešte raz za vzniknuté problémy, chcem ubezpečiť všetkých, ktorí už mali zakúpené vstupenky, že budú mať svoje miesto na sedenie aj v Inchebe, posilňujeme preto usporiadateľskú službu a bude pripravených vyše 50 uvádzačok, ktoré sa budú venovať iba všetkým sediacim, k maximálne možnej spokojnosti diváka. Zároveň platí do konca júna možnosť vrátenia vstupeniek v plnej výške ceny na pobočkách siete Ticketportal.“

Londýn, Barcelona, Madrid, Berlín a Bukurešť budú hostiť turné Roses skupiny The Cranberries pred nami, 13.októbra sa už na všetky veľké hity, ale aj horúce novinky môžu tešiť ich fanúšikovia na Slovensku.

Koncert skupiny The Cranberries prináša na Slovensko Agentúra Amadeus.

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky