NovinkyKam na koncert?

KING DIAMOND sa v Bratislave stretne s fanúšikmi z celej Európy, Chorváti vypravili autobusy

BRATISLAVA – Blížiaci sa koncert legendárneho speváka Kinga Diamonda v Bratislave (31.5. Aegon Arena NTC) získava na výnimočnosti. Slávny umelec sa chce práve u nás stretnúť so svojimi fanúšikmi z celej Európy. Na facebooku už prebieha súťaž o tzv. meet & greet, kde možno osobné stretnutie vyhrať. Takúto možnosť ponúka King diamond exkluzívne pre návštevníkov bratislavského koncertu, preto je o akciu veľký záujem v celej Európe.

Do Bratislavy sa v posledný májový deň chystajú okrem Čechov aj Rakúšania, Maďari, Slovinci, Poliaci aj Nemci. Z Chorvátskeho Zagrebu dokonca vypravia špeciálny autobus na bratislavský koncert. Koncertný návrat metalovej legendy si nikto nechce nechať ujsť. Organizátori však majú už teraz plnú hlavu starostí. Kvôli veľkosti pódia a špeciálnym efektom museli obmedziť kapacitu haly a na koncert sa tak dostane menej fanúšikov. Preto je najlepšie si lístok kúpiť čo najskôr. Vstupenky na šou sa predávajú v sieti Ticketportal.

King Diamond je veľký pojem. Impozantné výpravné divadlo plné hudby, špeciálnych efektov, unikátnych kulís a rekvizít sa stalo poznávacím znakom po celom svete. Dánsky rodák Kim Bendix Petersen vystupujúci pod pseudonymom King Diamond má na svojom konte spolupráce s kapelami či umelcami ako Metallica, Dave Grohl, Cradle of Filth, Motörhead či Ozzy Osbourne. Rešpekt a uznanie si King Diamond získal aj svojim projektom Mercyful Fate. Triumfálny návrat na pódiá zažil na vybraných podujatiach minulý rok. Patril k ozdobám Hellfestu vo Francúzsku či Sweden Rock vo Švédsku. Fanúšikovia na vlastné oči zažili najväčšiu scénu a produkciu, akú King Diamond v celej svojej histórii ponúkol. Práve na túto veľkolepú scénu sa môžu tešiť aj slovenskí a českí fanúšikovia. Bratislavský koncert si pre technickú náročnosť vyžiada dlhú prípravu a mimoriadne sofistikované scénické riešenia. Živé vystúpenia King Diamond sú totiž nezabudnuteľné nielen po zvukovej, ale aj vizuálnej stránke.

King Diamond – Welcome Home

Octopus promotion organizovala na Slovensku tento rok koncerty skupín Korpiklaani, Metsatöll, Sabaton, Eluvetie, Stratovarius, Amaranthe, Pain of Salvation či Anneke van Giersbergen. Koncom mája sa v znamení chobotničky ponesie večer s dánskou legendou menom King Diamond. Na jeseň 2013 plánuje Octopus promotion koncerty skupín Soilwork, Children of Bodom či americkej legendy Kamelot.Vstupenky na všetky podujatia sa predávajú v sieti Ticketportal.

Viac info:

https://www.facebook.com/octopuspromotion

Ďalšie pripravované podujatia Octopus promotion:

Bad Religion

13. august 2013, Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky: 28 € / predpredaj

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18126

Children of Bodom

20. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 29 € / predpredaj, 35 € / na mieste

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18109

Kamelot

22. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky: 22 € / prvých 100 ks,  26 € / predpredaj, 30 € / na mieste, 35 € / VIP

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=17972

Soilwork

24. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 24 € / predpredaj, 30 € na mieste

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18206

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky