NovinkyPredstavujeme

Kapela Slušní chlapci prichádza so „Sladkým“ klipom

Nový videoklip kapely Slušní chlapci sa nesie v znamení kulinárstva.Slušní chlapci sú historicky prvou kapelou, ktorá okrem pop-rockových prvkov hrá a do svojich piesní zahŕňa aj electro, folk, undeground, jazz, swing a blues.  Je to jedinečná  formácia s prvkami „historickeho rapu“ na Slovensku. Momentálne prichádza s novým videoklipom k singlu „ Sladký“..

Klip pripomína epizódu kulinárskej relácie. Pesnička kapely je v skutočnosti o vzťahu dvoch ľudí, ktorí si vyznávajú lásku, tým najúprimnejším spôsobom, slovami detí. Deti milujú sladkosti a pokladajú ich za to najlepšie čo ich mohlo v živote stretnúť.  Odtiaľ pochádza názov ,,Sladký“. „Rovnako platí, že láska ide cez žalúdok, tak sme rozhodli zakomponovať aj tento druh lásky a spravili klip o varení,“ prezradili chlapci zo skupiny.

Námet na klip vznikol v hlave Mariána Čurka a so scenárom pomohol kapele Dano Dangl . Obaja chalani sú súčasťou známej relácie Partička.

Kameru mal na starosti veľmi šikovný kameraman Jozef Sabadoš, ktorému technicky asistoval Vladimír Kuric. Réžiu, dramaturgiu a strih mala na starosti sama kapela.

Kapela Slušní Chlapci vznikla v lete roku 2011 pri náhodnom stretnutí klubu priateľov záhradkárčenia v štúdiu Mariána Čurka. Za tento čas stihli Slušní Chlapci nahrať 11 štúdiových albumov a tiež je pripravovaný kompilát najväčších hitov BEST OF – 2012, ktorý onedlho udrie na prvé priečky slovenských hitparád.

Autor: Kiara
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky