NovinkyKam na koncert?

JIŘÍ MACHÁČEK A MIG21 V BRATISLAVE

Na Slovensko po čase zavíta jedinečné české hudobné zoskupenie – skupina MIG21. Kapela zoskupená okolo lídra, herca a speváka Jiřího Macháčka zahrá v klube Babylon koncert v rámci svojho aktuálneho koncertného turné s názvom „ŠŇŮRA TOUR.  Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na novú scénu a nové kostýmy, ale aj na niekoľko skladieb, ktoré odznejú v úplnej premiére a sú predvojom nového albumu, ktorý by kapela mala vydať budúci rok na jeseň.

Jiří Macháček:

„Scéna bude nová, aj kostýmy budú nové, nakoľko tie staré sú už stuchnuté a plné cudzopasníkov, aj keď ešte stále na diaľku vyzerajú trochu sexy, však? Tento rok na to ideme tak, že to všetko bude starostlivo ušité horúcou ihlou, ale tak, aby to nebolo vôbec poznať. Ako už je naším starým dobrým zvykom…“

MIG21 je hudobná skupina, ktorá vznikla v roku 1998 a odvtedy sa stala jednou z najobľúbenejších hudobných skupín v Českej republike. MIG21 – pražská nadžánrová skupina, ktorá má na svojom konte viac ako 100.000 predaných albumov.

Líder kapely Jiří Macháček je úspešný herec – asi len málokto by nepoznal jeho úlohu Jakuba v kultovom filme Davida Ondříčka „Samotári“, za ktorú dostal filmovú cenu Český lev. Do jeho filmografie ďalej patria filmy „Návrat Idiota“, „Horem pádem“, „Kráska v nesnázích“, „Vratné láhve“, „Medvídek“, „Nestyda“, „Ženy v pokušení“, „Občanský průkaz“, „Muži v naději“, a mnohé ďalšie.

Skupina MIG21: Jiří Macháček, Tomáš Polák, Pavel Hrdlička, Honza Hladík, Adam Stivín.

Diskografia MIG21:

Snadné je žít  2001

Udělalo se nám jasno 2002

POP,POP,POP   2004

CD „BEST OF“ a  DVD  „Když ti vítr napne plachtu“  2006

CD a DVD „MIG 21 & Lelek Orchestra-Naživo“ 2009

MIG21 – „ŠŇŮRA TOUR

BRATISLAVA

18.10.2013 (PIATOK)

20:00 HOD

ATELIÉR BABYLON

www.mig21.cz

https://www.facebook.com/mig21.official

zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky