NovinkyKam na koncert?

Jeden z najžiadanejších DJov na Slovensku, DJ EKG vystúpi v Ateliéri Babylon!

17. marca 2015 zažije bratislavské publikum v Ateliéri Babylon veľkú VESELICU s DJom EKG! Jeden z najuznávanejších DJov na Slovensku predvedie na akcii plnej zábavy a hudby jedinečné hudobné cítenia a majstrovstvo DJingu. Večer pre študentov s názvom VESELICA spestrí aj bratislavský DJ Mairee a špeciálna workoutová show. Fanúšikov charizmatického DJa EKG čaká v Ateliéri Babylon nezabudnuteľný hudobný zážitok a niekoľko prekvapení!

V bratislavskom Ateliéri Babylon sa 17. marca predvedie charizmatický a na Slovensku vyhľadávaný DJ EKG! Fanúšikov na druhej akcii s názvom VESELICA zvalcuje špička slovenských DJov hudobným predstavením s nespútanou energiou a dávkou emócií. Večer plný zábavy spestrí aj bratislavský DJ Mairee a špeciálna workoutová show.

Pre publikum pripravili organizátori aj niekoľko prekvapení, ktoré dodajú hudobnému večeru ten správny náboj. Jedným z nich je aj Miroslav Ecker alias DJ EKG. Známy slovenský DJ očarí fanúšikov neuveriteľnou charizmou, energickým hudobným prejavom, výnimočným drivom na mikrofón a komunikáciou s davom. Nenechajte si ujsť zážitok, ktorý vám ponúkne iný pohľad na party!

IMG_0615„Mojím cieľom nikdy nebola popularita ako taká, tá je pre mňa iba sprievodným efektom toho, že úspešne robím to, čo ma baví. Samozrejme, celé hranie je u mňa postavené na ľuďoch. Ak by nebolo ich, neexistujem. Preto sa snažím priniesť vždy niečo viac a posúvať si svoje osobné limity, lebo tak ma to baví.“ Povedal DJ EKG. 

Hudobný svetonázor DJa EKG sa rokmi kryštalizuje, no ťažisko stále zostáva v progresívnej elektronickej hudbe. Vystúpenia úspešného slovenského DJa sú spojením nekompromisného diktátu a citlivej interaktivity s davom. Sety DJa EKG sú žánrovo pestré, dokáže odprezentovať aktuálne soundy, vzdať hold nadčasovým trackom či potešiť parket žiadanými hitmi.

„Slovensko žije našou hudbou, mám plné kluby s hudbou, ktorú milujem a to je pre mňa najväčšia satisfakcia. Najviac si vážim DJov, ktorí nerobia hudbu na základe svojho ega, ale že chcú ľuďom niečo priniesť. Iný pohľad, zážitok alebo sound.“ Vysvetlil DJ EKG.

Hudba a štýl, ktorý DJ EKG ponúka, otvára komerčnejšie založenému poslucháčovi dvere do sveta klubovej scény a priaznivca progresívnych soundov neurazí. Akcia je primárne pre študentov a z okolitých internátov sa do Ateliéru Babylon dostanú pohodlne do 15 minút. S výbornými DJmi, kvalitným zvukovým a svetelným vybavením čaká publikum neuveriteľný zážitok z hudby. Nenechajte si ujsť zábavu a hudobný zážitok v podaní DJa EKG v bratislavskomAteliéri Babylon už 17.marca. Viac informácii nájdete na www.babylonatelier.sk

zdroj: Nora Krchňáková

foto: DJ EKG

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky