NovinkyKam na koncert?

JARNÉ KONCERTNÉ LAHÔDKY KORBEN DALLAS A ZRNÍ: FANÚŠIKOVIA ICH BUDÚ MÔCŤ SLEDOVAŤ AJ ONLINE

Fanúšikovia prešovskej kapely Chiki Liki Tu-a zaplnili pred poldruha týždňom bratislavský hudobný klub Randal, aby si vypočuli po prvýkrát naživo nový album Slzy tvý mámy, Šedivý a spol. Koncert sa podarilo obľúbenej skupine vypredať, mnohí fanúšikovia sa preto museli zmieriť s tým, že šou naživo neuvidia. V reálnom čase si ju však mohli pozrieť online na webe www.clubstreamer.eu, ktorý zverejnil krátky záznam z koncertu: http://goo.gl/Dx4m7C. Rovnaké LIVE streamy pripravuje pre svojich fanúšikov už o pár dní aj jedna z momentálne najžiadanejších slovenských kapiel Korben Dallas a tiež český hudobný objav, skupina Zrní.

Club Streamer priniesol šou Chiki Liki Tu-a fanúšikom, ktorí sa nedostali do plného Randalu

DSC_0961Prešovská kapela Chiki Liki Tu-a pred poldruha týždňom beznádejne vypredala bratislavský hudobný klub Randal. Fanúšikovia si vypočuli po prvýkrát naživo nový album Slzy tvý mámy, Šedivý a spol. Mnohí priaznivci sa pre vypredaný klub museli zmieriť s tým, že šou naživo neuvidia. V reálnom čase si ju však mohli pozrieť online na webe www.clubstreamer.eu. Pre veľký úspech koncertu napokon kapela pridáva ešte jeden exkluzívny koncert, ktorý sa uskutoční na rovnakom mieste 15. apríla.

Po Chiki Liki Tu-a poteší fanúšikov LIVE prenosom z koncertu aj Korben Dallas a Zrní

jurajbenetin_FFRovnaký bonus ku koncertu, teda LIVE stream svojej šou, sa rozhodla skalným fanúšikom, sprostredkovať aj skupina Korben Dallas. Tú čaká 25. marca koncert v bratislavskom klube Ateliér Babylon, počas ktorého sa publiku predstaví aj predskokan Tante Elze . Club Streamer je zaujímavá služba pre tých fanúšikov kapely, ktorí nemôžu prísť na koncert, pretože žijú v inom meste, alebo dokonca krajine. Pre kapelu je zas dobré mať k dispozícii záznam z vlastného koncertu,“ hovorí na margo pripravovaného prenosu manažér skupiny Korben Dallas, Matúš Németh. „Ja sám mám pomerne málo času chodiť na koncerty a často je mi to aj ľúto, čiže, ak existuje nejaká alternatívna možnosť, pozrieť si to doma, tak je to fajn. Držím palce,“ hodnotí možnosť LIVE prenosu z koncertu člen Korben Dallas, Lukáš Fila. „25. marca, v stredu – na druhý deň treba ísť do roboty – ale príďte si to užiť, a keď si to nemôžete prísť užiť priamo tam, ste z Prešova, z Košíc, z Trnavy alebo „neviemzkade“, tak si to pozrite na www.clubstreamer.eu,“ dopĺňa ho kolega, spevák a frontman Juraj Benetin v pozvánke na koncert i na LIVE stream.

ZRNI_Foto2_Šimon VejvančickýEšte pred LIVE streamom Korben Dallas prinesie Club Streamer online prenos koncertu českého objavu – skupiny Zrní, s ktorou práve Korben Dallas v minulosti absolvoval spoločnú koncertnú šnúru. Zrní sa predstaví slovenským fanúšikom na koncerte už dnes, 18. 3. v rámci aktuálneho turné k svojmu novému albumu Následuj kojota v Randal Clube. V line-upe Club Streameru už svietia aj ďalšie mená – Ine Kafe (28. marec), The Paranoid (25. apríl) a koncert britskej formácie The Lurkers (9. máj).

?????????????????????????PROGRAM CLUB STREAMERU – ZOZNAM STREAMOV

17.3. 2015 – Zrní

25.3. 2015 – Korben Dalas

28.3. 2015 – Ine Kafe

25.4. 2015 – The Paranoid

9.5. 2015 – The Lurkers /UK/

FOTO (Chiki Liki Tu-a, 7. 3. 2015, Randal): CLUB STREAMER, ZDROJ: SOUL FOR SHOW 2015

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky