NovinkyKam na koncert?

JARNÉ KLUBOVÉ TURNÉ NO NAME

Skupina No Name pripravila pre svojich slovenských fanúšikov májové klubové turné. “Kluby a kulturáky majú nezameniteľnú atmosféru,” vysvetľuje spevák a frontman Igor Timko. “Ten blízky, až intímny kontakt s publikom je nezameniteľný.”

V priebehu mája členovia jednej z najpopulárnejších slovenských a českých kapiel navštívia  Banskú Bystricu, Liptovský Mikuláš, Žilinu a Trenčín.

”Každé z miest, ktoré sme vybrali, má pre nás špeciálnu príchuť. V Banskej Bystrici som strávil 5 rokov svojho vysokoškolského života, v Žiline som sa lúčil so slobodou – naposledy sme tam hrali deň pred mojou svadbou, v slávnom trenčianskom klube Piano budeme mať konečne premiéru, no a Liptovskému Mikulášu vystúpenie dlžíme, nakoľko sme tam veľmi dlho nehrali.

Koncertný program je zostavený z toho najlepšieho, čo skupina NO NAME za posledných 15 rokov pôsobenia ponúka: “Zahráme všetky pecky, od Ty a Tvoja sestra, cez Žily, Hľadám, Čím to je?! až po nový singel – pieseň Sľuby, ktorú budeme v najbližších dňoch prezentovať v slovenskom a českom éteri. V tejto piesni  sme sa rozhodli zhudobniť poklad slovenského jazyka a tým je slovíčko ľúbiť!!! Pátral som po inom jazyku, kde by sa tento špecifický stupeň lásky objavil. Ostatné jazyky majú iba ekvivalent mám ťa rád a milujem ťa, ale ľúbiť sa dá iba na Slovensku,” dodáva Igor Timko.

NO NAME CLUB TOUR

22.5.    Banská Bystrica – Club Ministry of Fun

23.5.     Liptovský Mikuláš – Kultúrny dom

29.5.    Žilina – Dom odborov

30.5.    Trenčín – Piano Club

www.no-name.sk

zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky