NovinkyPredstavujemeKOMPILÁCIA

Janka Kozáková z Mukatada: Objavili sme veľa hudobných talentov!

Umelecká agentúra IMIKO SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci s nahrávacím štúdiom PJ SOUND STUDIO a vydavateľstvom PJ RECORDS vyhlásili začiatkom februára 2010 súťaž pre hudobné skupiny a interpretov z bansko-bystrického regiónu.

Z prihlásených interpretov vybrala odborná porota 15 víťazov, ktorí dostali možnosť nahrať si svoju pesničku v profesionálnom štúdiu pod producentským dohľadom Peťa Dobríka zo skupiny MUKATADO.

Nahrávanie trvalo tri mesiace, počas ktorých si všetky kapely stihli nahrať svoju pesničku. Teraz organizátorov čakajú ešte záverečné štúdiové práce, mastering a mix, a finálne skladby sú na svete!

Počas nahrávania sme objavili viacero hudobných talentov so zameraním na rôzne hudobné žánre. Bola som milo prekvapená, že kapely prišli naozaj pripravené a dokonca sme ani jeden termín nahrávania nemuseli prekladať alebo meniť, všetko išlo ako „po masle“..:-)

Počas tohto projektu sme sa veľa naučili, pretože ľudia sú rôzni, majú rôzny vkus. A takisto si myslím, že muzikanti, ktorí ešte nemali skúsenosti s hudobným štúdiom, tiež túto príležitosť ocenili a veľa sa naučili,“ prezradila jedna z organizátorov Janka Kozáková.

Skladby vyjdu na kompilácii v hudobnom vydavateľstve PJ RECORDS, krst pripravujú organizátori na september t.r.

Prinášame Vám zoznam všetkých interpretov aj s názvami skladieb, ktoré nahrali v PJ SOUND STUDIU na kompiláciu s názvom VOLUME 1:

Fervido – Súhra tiel

Pas de pitie – I´attente

Tho toones – Good looker girl

220v – Stále

Iná vlna – Tesko

Sexy papučky – Divoké A

Got blue balls – Devil in bed

Pululu – Opusti ma

Rekusynku – Etiópia

Švepes – Emil

Trucki – Opojený

Schody – Večera

Delicious – Kill you for now

Rock reunion – Pozerám dopredu

Genevas – Mistaken

text: Andrea Pivarčiová, PR manažérka projektu

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky