NovinkyKam na koncert?

Jana Kirschner pricestuje na KONIEC SVETA z Londýna do Bratislavy!

Speváčka Jana Kirschner sa vrhla do práce a čaká ju náročná koncertná jeseň! 12. decembra si po prvý krát zahrá na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Spolu s ostatnými špičkovými hudobníkmi sa predstaví na megakoncerte KONIEC SVETA.

Skvelá slovenská speváčka Jana Kirschner žije na striedačku v Londýne aj v Bratislave. Za prácou lieta často nielen na Slovensko, ale aj do Českej republiky.

“Celý september bol pracovný, hrali sme koncerty na Slovensku, dokončovala som vystúpenia s projektom afterPhurikane a na to prišiel tribute Michala Horáčka v Prahe. Momentálne sa starám o svoju 19-mesačnú dcéru a o svoju rodinu a píšem nové pesničky… Je to náročné, ale je to výzva. Pesničky a texty píšem počas toho ako sa hrám so svojou dcérou a zatiaľ sa zdá, že to funguje.“ Teší sa majiteľka krásneho hlasu Jana Kirschner.

Jana Kirschner sa slovenským fanúšikom predstaví  v decembri na jedinečnej akcii KONIEC SVETA. Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a v košickej Steel Arene sa stretnú špičkoví slovenskí umelci. Janka sa na jednom pódiu stretne s Richardom Müllerom, Ivanom Táslerom, českým spevákom Davidom Krausom či skupinou Horkýže Slíže a Terchovskou muzikou.

“Teším sa na Richarda aj na IMT Smile, je to dobrá partia. Mám pocit, že v istom období boli práve IMT Smile, Müller a Kirschnerová, akási nová sila, ktorá na slovenskú hudobnú scénu prišla… Po rokoch sa znovu spojíme na jednom pódiu. A pretože nás tam bude viac, je to v podstate taký malý festival. Prispôsobíme tomu aj naše hranie, ktoré bude viac festivalové a určite plné hitov!“ Plánuje Jana Kirschner.

Na akcii vystúpi Jana Kirschner so svojou kapelou v zložení Martin Gašpar, Martin Wittgruber, Igor Ajdži Szabo, Maťko Zajko, Pišta Lengyel. Speváčka sľubuje hudobné prekvapenie s Ivanom Táslerom.

“S Ivanom sme prešli rôznymi obdobiami…. Možno teraz po rokoch to vyjde a znova si spolu zaspievame. Kedysi sme spoločne nahrali V slepých uličkách. Ale spievali sme spolu viackrát, keďže Ivan pre mňa napísal mnoho veľkých hitov na album V cudzom meste. Bolo by to prekvapenie, keby to vyšlo a urobilo by mi to veľkú radosť.“

Jana Kirschner teraz skladá pesničky, aby mohla fanúšikov potešiť ďalším albumom. Nové CD plánuje nahrávať už v januári budúceho roka. Ale to až vtedy, ak prežije KONIEC SVETA, ktorý nastane 12.12. v Bratislave a 21.12. v Košiciach! Vstupenky sú v predaji na  www.ticketportal.sk

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky