NovinkyKam na koncert?

Jack Music Štart – hľadá sa predkapela na turné IMT Smile

Jack Daniel´s spája výnimočnú whiskey s hudbou už skoro dve storočia. Prvou skupinou, za ktorou stál Jack Daniel´s bol Silver Cornet Band. Skupina vznikla v roku 1892 v meste Lynchburg, štát Tenessee. Silver Cornet Band existoval úspešne až do začiatku I. Svetovej vojny. Jack Daniel´s podporuje hudobnú scénu na celom svete dodnes.

Už túto jar máš jedinečnú šancu zažiť so svojou kapelou plné haly a počuť svoju hudbu na vlnách rádia Expres. Stačí poslať dve nahrávky vo formáte MP3 alebo ako video z youtube a spoločnú fotku skupiny prostredníctvom formulára, ktorý nájdeš na stránke www.imtsmile.com. Podmienkou je jedna vlastná pesnička a akákoľvek skladba od IMT Smile, ktorá sa tvojej kapele páči.

Víťaznú skupinu čaká vďaka whisky Jack Daniel´s ten pravý štart hudobnej kariéry. Víťaz sa predstaví v ôsmich slovenských mestách ako predkapela skupiny IMT Smile počas aprílového turné. Víťazná skupina si zaistí hranosť debutového singla na vlnách najpočúvanejšieho slovenského rádia Expres.

Výber víťaznej skupiny prebehne v troch kolách. Prihlasovanie trvá do 12. marca 2012. Do semifinále postúpi 15 kapiel. Tie sa predstavia na marcových Jack Daniel´s Music Štart koncertoch v štyroch slovenských mestách. Hudobníci z IMT Smile vyberú na základe živých vystúpení 3 finálové kapely. O víťazovi sa rozhodne na základe hlasovacieho formulára www.expres.sk a jeho meno sa fanúšikovia dozvedia 16.apríla priamo vo vysielaní rádia Expres.

text: Edo Kopček
foto: Peter Ivan

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky