Novinky

Ivan Tásler si obzeral tanečnice z Lúčnice

Spevák Ivan Tásler sa už niekoľko týždňov nachádza v Austrálii, no na svoje slovenské korene nezabúda. Vystúpenie Lúčnice si tam preto nemohol nechať ujsť.

Líder kapely IMT Smile je v Austrálii už takmer dva mesiace, no i napriek tomu, že autom po krajine najazdil už vyše 7000 kilometrov, nestretol u protinožcov žiadneho Slováka. Slovensko mu ale chýba a keďže na krásu slovenských žien nedá dopustiť, nenechal si v Austrálii ujsť tie najkrajšie – tanečnice z Lúčnice. Svoje cestovateľské plány dokonca prispôsobil tomu, aby si mohol pozrieť ich vystúpenie v meste Adelaide, ktoré bolo jednou zo zastávok turné Lúčnice po Austrálii. „Musím sa priznať, že môj vzťah k slovenskej ľudovej hudbe vekom silnie a určite ma potešilo vidieť mladých šikovných Slovákov a počuť ľúbozvučnú slovenčinu tak ďaleko od domova,“ vyznal sa spevák krátko po ich vystúpení.

Predvianočnú atmosféru si už ale bude Ivan Tásler vychutnávať doma na Slovensku spolu s kapelou IMT Smile a jej fanúšikmi na ich decembrových špeciálnych vianočných koncertoch v Prahe, Košiciach a Bratislave.

Text a foto: Anna Onderková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky