Novinky

Ivan Tásler a Jana Kirschner po rokoch posielajú do rádií spoločný singel

Po dlhých rokoch od poslednej spolupráce na coververzii V slepých uličkách (1999) sa cesty stálic slovenskej hudobnej scény Ivana Táslera a Jany Kirschner opäť spojili. Tentoraz nielen interpretačne, ale aj autorsky. Zo spolupráce vznikla nová pesnička “Svoji”, ktorá sa včera premiérovo objavila v slovenskom éteri.

O vzniku tejto pesničky Ivan hovorí : Pieseň vznikla pred piatimi rokmi v  našom štúdiu Valec v Dúbravke. Stretli sme sa vtedy po dosť dlhej dobe a za jeden večer vznikla aj táto pieseň. Pravdepodobne to bude len singel, ktorý sa neobjaví ani na našom ani na Janinom albume. Je to pieseň, ktorá vznikla z lásky a rešpektu k hudbe a muzikanstvu. Už som ani neveril, že sa niekedy ju podarí dokonciť . Som rád, že to vyšlo a že sme našli čas, keď sa to nekríži s Janinimi plánmni a ani s plánmi IMT SMILE.”

Keď mi Ivan zavolal, aby sme to dokončili jediné, čo ma zaujímalo bolo, aby tam zostala tá energia a láska k hudbe, ktorá v nej bola na začiatku. Myslím, že sa to podarilo. Urobili sme pesničku plnú energie, dali sme do toho celé srdce a dúfam, že to rovnako zapôsobí na ľudí.” dodala k spolupráci Jana.

Hudobne sa na skladbe podieľali Ivan Tásler, Jana Kirschner a Lukáš Kolivoška, text napísala Jana.

zdroj: Rado Mešša

foto: archív IMT SMILE

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky