Novinky

IRON MAIDEN vydajú v auguste nový album!

Jedna z najväčších legiend, britská kapela IRON MAIDEN, zverejnila včera podrobnosti k novému štúdiovému albumu. Milióny fanúšikov po celom svete sa ho dočkajú už v auguste!

Nová doska tejto heavy metalovej legendy vyjde 16. augusta a bude sa volať “The Final Frontier“. Album prinesie desiatku nových piesní, pričom prvou ochutnávkou bude skladba “El Dorado. Tú Iron Maiden zavesili na svoj oficiálný web www.ironmaiden.com a fanúšikom ju ponúkajú ako darček k bezplatnému stiahnutiu. „Vzhľadom k tomu, že túto pieseň budeme hrať i na našom budúcom turné, ktoré začína už za pár dní, myslíme si, že to bude pre fanúšikov fajn darček…. “ uvádza k tomuto rozhodnutiu frontman Bruce Dickinson.

Produkcie novej platne Iron Maiden s ujal dlhoročný a verný spolupracovník kapely Kevin “Caveman“ Shirley, ktorý sa s kapelou zavrel na začiatku tohto roka do známych Compass Point Studios na Bahamách. Následne sa skupina presunula do Los Angeles, kde sa natáčanie dokončilo a prebehla i finálna mixáž nových piesní. Z niekoľko mesačnej práce bolo vybraných desať piesní s celkovou stopážou skoro 77 minut, ktoré budú tvoriť v poradí 15. študiový album.

Iron Maiden sa vydáva už tento týždeň na veľký “Final Frontier World Tour“, ktorý štartuje dnes 9. júna vypredaným koncertom v Dallase. Jeho prvá časť číta 37 koncertov a väčšina európskych zastávok bude v rámci tých najväčších hudobných festivalov. Iron Maiden tak v priebehu júla a augusta predstaví nový album v Írsku, Anglicku, Švédsku, Maďarsku alebo v Taliansku.

Finálny tracklist albumu The Final Frontier:

1. Satellite 15…..The Final Frontier 8:40

2. El Dorado 6:49

3. Mother Of Mercy 5:20

4. Coming Home 5:52

5. The Alchemist 4:29

6. Isle Of Avalon 9:06

7. Starblind 7:48

8. The Talisman 9:03

9. The Man Who Would Be King 8:28

10. When The Wild Wind Blows 10:59

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky