NovinkyKam na koncert?

IMT Smile vypredali amfiteáter vo Východnej, už dnes ich čaká Banská Bystrica!

Najúspešnejšia slovenská skupina IMT Smile je známa tým, že ich koncerty sú vždy vypredané. Niet sa čo čudovať, ten kto ich už zažil koncertovať, vie, že to na pódiu vedia poriadne roztočiť. Nikoho isto neprekvapí, že sa im podarilo naplniť aj prešovský amfiteáter, ktorý má kapacitu až 8 tisíc divákov. Ďalším koncertom, ktorý hlási plné stavy je Východná, ktorá je na programe až o 10 dní.

Amfiteáter vo Východnej je síce vypredaný, ešte však zoženiete vstupenky do Banskej Bystrice alebo Nitry

IMT Smile Amfiteáter Tour 2018 predstavuje päticu koncertov v najväčších slovenských amfiteátroch. Okrem najznámejších piesní IMT Smile, ktoré už doslova zľudoveli, sa môžete tešiť aj na špeciálnych hostí: talentovaného folkloristu Štefana Šteca, známeho najmä z obľúbeného televízneho formátu Zem spieva alebo prešovskú kapelu ElevenHill. Počas vystúpenia IMT Smile odznejú hity ako: Ľudia nie sú zlí, Opri sa o mňa, Veselá pesnička, Cesty II. triedy, Milostná symfónia, Bozk, alebo aj pieseň Hej, sokoly! Nebude chýbať ani najnovšia skladba Budeme to stále my, ktorú IMT Smile predstavili iba nedávno a za necelý mesiac nazbierala na YouTube cez 600 tisíc zhliadnutí.

Koncept koncertov v najväčších slovenských amfiteátroch si Táslerovci vymysleli preto, že milujú festivalovú atmosféru a hranie pod holým nebom.

image002„Mám veľmi rád letné festivaly, kedy sa program začína ešte za svetla a pomaly sa začne stmievať. Keď si len tak vezmete deku, rozložíte si ju na tráve a vychutnávate si kvalitnú muziku pod holým nebom. Ideálne keď si k tomu dáte niečo dobré na pitie a na jedenie a len tak si užívate horúci letný večer pod nočnou oblohou. Takto si to predstavujem ja a som si istý, že sa to bude páčiť aj našim fanúšikom,“ priblížil atmosféru letných koncertov Ivan Tásler.

Veľkolepá koncertná mega show IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018 pokračuje už dnes koncertom v Banskej Bystrici. Nenechajte si ujsť festivalovú atmosféru pri západe slnka! Vychutnajte si nezabudnuteľný letný večer plný kvalitnej hudby, notoricky známych melódií a dobrej nálady, počas ktorého si môžete zaspievať, zatancovať a dokonalo si oddýchnuť. Vstupenky sú v predaji v sieti ticketportal.sk TU alebo na webe: http://imtsmile.com/.

Koncerty IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018

16.6. Amfiteáter Prešov

23.6. Amfiteáter Martin

30.6. Amfiteáter Banská Bystrica

7.7. Amfiteáter Východná

14.7. Amfiteáter Nitra

Web: http://imtsmile.com/

Facebook: https://www.facebook.com/imtsmileofficial/

Twitter: https://twitter.com/imtsmile

Instagram: https://instagram.com/imtsmile/

zdroj: Ľuba Svatá

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky