NovinkyKam na koncert?

IMT Smile predstavia celkom nový a netradičný akustický program aj s novým CD

Úspešná kapela IMT Smile svojich fanúšikov rada prekvapuje. Naposledy jedinečným spojením s Lúčnicou, či novým albumom Na ceste 1979. A teraz má kapela na čele s Ivanom Táslerom ďalšiu novinku. V októbri vyrážajú na akustické turné, ktoré bude naozaj špeciálne.

Ivan Tásler a IMT Smile prichádzajú s novým koncertným formátom ACOUSTIC, ktorý bude nielen o akustických verziách známych hitov, ale aj o jedinečnej atmosfére, ktorú podporí zaujímavá scéna, hudobní hostia a takzvaný čarovný mikrofón.

Muzikanti okrem tradičných akustických hudobných nástrojov predstavia svoje umenie aj na ďalších neobvyklých inštrumentoch, ktoré bežne na koncertoch IMT Smile nevidieť. Fanúšikom svoj ACOUSTIC program predstavia zatiaľ v rámci troch koncertov v komorných priestoroch koncertných sál 9.októbra v Piešťanoch, 10.októbra v Žiline a 17.októbra vo Vysokých Tatrách. Na divákov čakajú zaujímavé aranžmány skladieb Ivana Táslera, no na pódiu sa predstaví ako hosť aj IMT Smile_ACOUSTIC_Piestanyďalší spevák a to Jozef Kuriľák, známy tiež ako rozhlasový a televízny moderátor. “Dodo prijal moje pozvanie, nakoľko hudobný žáner, ktorému sa venuje, teda hudba dávnejších rokov, sa do tohto akustického programu veľmi hodí. A využijeme pravdepodobne aj jeho moderátorské zručnosti,” naznačuje spevák Ivan Tásler a jedným dychom dodáva: “Novinkou, ktorú sme doteraz nikdy neskúsili je, nazval som to tak interne – čarovný mikrofón. Diváci budú mať priestor sa nás opýtať na veci týkajúce sa hudby a kapely, ktoré ich zaujímajú. Pretože na týchto koncertoch budem aj ja rozprávať možno o niečo viac, než som zvykol. S mnohými skladbami sa totiž spájajú skvelé príhody, ktoré, verím, fanúšikov zaujmú a možno aj pobavia.”

Na prvom koncerte v Piešťanoch zároveň kapela pokrstí svoje nové výberové CD z radu best s názvom “IMT Smile – ACOUSTIC BEST”, ktoré okrem známych 15 akustických hitov obsahuje ako bonus aj nové verzie skladieb Po kvapkách a Urobme si lásku.

Kapela už intenzívne skúša vo svojom nahrávacom štúdiu Valec a pripravuje akustický program, aby fanúšikom, ako vždy, priniesla neopakovateľný zážitok. Užite si s IMT Smile aj vy koncert plný energie, tentokrát v akustickej forme.

S úplne novým programom ACOUSTIC sa IMT Smile v roku 2015 predstavia v týchto mestách:

09.10. PIEŠŤANY – Dom umenia

10.10. ŽILINA – Holiday Inn

17.10. ŠTRBSKÉ PLESO – Grand Hotel KEMPINSKI

V prílohe mailu nájdete fotografie a vizuály koncertného plagátu a nového výberového CD.

Foto: Marek Lukáč

Zdroj: IMT Smile management

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky