Novinky

IMT Smile pokrstili album v Hard Rock Café

Nová show IMT Smile rozvášnila fanúšikov z Čiech aj Slovenska, ktorí zaplnili pražské Hard Rock Café. Kapela sa predstavila v rozšírenej sedemčlennej zostave, obohatenej o perkusie a saxofón. V druhej polovici viac ako dvojhodinového programu sa krstila nová platňa 2010:Odysea Dva.

Na svet ju uviedli hneď traja krstní otcovia. Marcel Vyšín z vydavateľstva Universal, dlhoročný kamarát kapely a spoluorganizátor koncertu Laco Vajdička a do tretice pravdepodobne najvernejší fanúšik IMT Smile Milan Štefánik, ktorý s kapelou zažil viac ako 278 koncertov! Hard Rock Café je známe aj tým, že v jeho priestoroch sa môžete zblízka zoznámiť s hudobnými nástrojmi, či inými predmetmi, ktoré patrili muzikantom zapísaným v hudobnej histórii. K týmto legendárnym kúskom už čoskoro pribudne aj guitalele Ivana Táslera, všetkým dobre známe z pesničky Mám krásny sen. Pokiaľ ste si ešte nestihli kúpiť nové CD IMT Smile 2010:Odysea dva, budete tak môcť urobiť v „putovnom“ obchode na každom koncerte tohto rovnomenného turné.

Na neopakovateľnú atmosféru hudobnej a svetelnej šou sa už zajtra, v utorok 13.apríla, môžu tešiť fanúšikovia v Nitre. Postupne sa kapela predstaví 17.4. v Liptovskom Mikuláši, 21.4. v Banskej Bystrici, 23.4. v Prešove, o deň neskôr 24.4. v Spišskej Novej Vsi, 29.4. v Nových Zámkoch a napokon 30. apríla v Bratislave. Lístky sú v predpredaji za 6 eur v sieti Ticketportal a za 8 eur priamo na mieste.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky