NovinkyKam na koncert?

IMT Smile a Lúčnica spoločne opäť v Bratislave

Projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica sa po roku opäť predstaví divákom v Bratislave. Ojedinelé hudobno-tanečné predstavenie, ktoré doposiaľ videlo viac než 50 tisíc nadšených divákov, sa vo vynovenej verzii vracia 22. decembra do Incheba Expo Arény.

Veľkolepý spoločný projekt jednej z našich najúspešnejších hudobných skupín a legendárneho umeleckého súboru, kritikmi označovaný za „svetovú show vyrobenú na Slovensku“ či „zážitok na celý život“, sa pre obrovský záujem vracia do Bratislavy. Divákom sa energickí muzikanti na čele s Ivanom Táslerom a súbor pod umeleckým vedením prof. Štefana Nosáľa predstavia v decembri krátko pred Vianocami.

imt1Takmer 150 členný organizačný tím pod vedením úspešného režiséra Jána Ďurovčíka sľubuje opäť skvelú show a neopakovateľný zážitok. Program, ktorý ohúril tisíce fanúšikov folklóru i rockovej hudby, bude oproti minuloročnému aj mierne vynovený.

imt3„Okrem nových účinkujúcich, nakoľko v Lúčnici začína dominovať nová mladá generácia tanečníkov, chystáme pár noviniek a prekvapení aj v rámci programu. Za IMT Smile viem s určitosťou sľúbiť, že zaznejú aj nejaké nové skladby, ktoré minule chýbali. Prekvapení však bude viac,“ prezrádza spevák a jeden z producentov projektu, Ivan Tásler. Ďalšie novinky budú organizátori zverejňovať postupne, každopádne, diváci sa majú na čo tešiť.

imt4O úspešnosti tohto, pôvodne jednorazového, projektu Made in Slovakia svedčí aj fakt, že minuloročné plánované len dve predstavenia v Bratislave a Košiciach sa okamžite vypredali a napokon sa pre veľký záujem pridali ďalšie tri. V lete tento spoločný program IMT Smile a Lúčnica predstavili aj na open air festivaloch v Prešove a Piešťanoch a len nedávno zverejnili informáciu o tom, že sa v zime chystajú s projektom aj do pražskej O2 areny. Pre neutíchajúci záujem a skvelé ohlasy sa tak IMT Smile a Lúčnica predvedú spoločne ešte raz v decembri tohto roku aj v našom hlavnom meste. Vstupenky sú už od začiatku týždňa v predaji v sieti Ticketportal.

Termín predstavenia:

22. december 2015, 19:00 hod.
- Incheba Expo Aréna, Bratislava

Predpredaj vstupeniek:

www.ticketportal.sk

Viac info na:

www.facebook.com/imtlucnica

Zdroj: Anna Tásler-Onderková – PR manager projektu IMT Smile a Lúčnica

autorka foto: Katarína Orešanská

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky