NovinkyKam na koncert?

IMT Smile a Lúčnica prepisujú históriu, pridali ďalšie predstavenie na bratislavskom zimnom štadióne

Hudobno-tanečný projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica ovládne aj túto zimu koncertné pódiá. Toto netradičné spojenie sa už o pár dní vydá na turné, ktoré sa podľa pôvodných plánov malo s divákmi rozlúčiť 9. januára 2016 na Zimnom štadióne O. Nepelu. Rozlúčka sa však posúva!

IMT Smile a Lúčnica sa po minuloročnom úspechu a vypredaných koncertných halách rozhodli pred tohtoročnými sviatkami predstavenie Made in Slovakia ešte raz zopakovať. K jednému rozlúčkovému predstaveniu sa však pre obrovský záujem o vstupenky postupne pridávali ďalšie. Tento týždeň sa dokonca organizátori rozhodli pridať ešte jedno a to 10. januára 2016 opäť na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave. Toto predstavenie tak napokon bude posledným a zároveň veľkolepou rozlúčkou s týmto megaúspešným projektom.

Mesiac po zverejnení pridaného predstavenia 9. januára 2016 na bratislavskom zimnom štadióne sú už teraz takmer všetky vstupenky vypredané a facebookovú fanpage projektu, ako aj rôzne stránky s inzerátmi, začali zaplavovať žiadosti o ďalšie. Najmä v posledné týždne boli zaznamenané rekordné predaje vstupeniek na Made in Slovakia, ako aj dopyt po lístkoch na sedenie, ktoré sú už vypredané. “Aby sme uspokojili všetkých fanúšikov, ktorí sa zháňajú po vstupenkách, rozhodli sme sa pridať ešte jedno, posledné predstavenie 10. januára. Vôbec to nebolo ľahké rozhodovanie neustále pridávať ďalšie a ďalšie termíny, takýto záujem naozaj nikto z nás nečakal. Považujem to za historický úspech na Slovensku. Zároveň všetkým fanúšikom ďakujeme za prejavenú priazeň a sľubujem, že to, čo na našich predstaveniach zažijú, bude naozaj obrovská show a úžasný hudobno-tanečný zážitok. Spravíme pre to všetko, my IMT Smile, Lúčnica, i každý jeden človek, ktorý na predstaveniach spolupracuje,” uvádza s nadšením Ivan Tásler, líder IMT Smile a jeden z producentov projektu.

IMT Smile a Lúčnica sa tak s predstavením Made in Slovakia v réžii Jána Ďurovčíka, s choreografiami umeleckého vedúceho Lúčnice prof. Štefana Nosáľa a hitmi IMT Smile predstavia publiku dovedna až sedemkrát. 14. a 15. decembra v Košiciach, 19. decembra v Prahe a v hlavnom meste odohrajú koncerty 21. a 22. decembra a v novom roku 9. a 10 januára.

Predpredaj vstupeniek

www.ticketportal.sk

www.ticketportal.cz

Termíny predstavení:

14.december 2015, 19:00 hod.
- Steel Aréna, Košice

15.december 2015, 19:00 hod.
- Steel Aréna, Košice

19.december 2015, 19:00 hod.
- O2 arena, Praha

21.december 2015, 19:00 hod.
- Incheba Expo Aréna, Bratislava

22.december 2015, 19:00 hod.
- Incheba Expo Aréna, Bratislava

9.január 2016, 19:00 hod.
- Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava

10.január 2016, 19:00 hod.
- Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava

Viac info na

www.facebook.com/imtlucnica

Promovideo

Sklabu Niekto ako kráľ vo verzii s ľudovou piesňou A ja taká dzivočka (cingilingibom) nahrali IMT Smile s orchestrom a speváckou skupinou Lúčnice pri príležitosti spoločných hudobno-tanečných predstavení Made in Slovakia.

Zdroj:

Anna Tásler-Onderková

PR manager projektu IMT Smile a Lúčnica

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky