NovinkyKam na koncert?

IGOR BELAJ – NÁVRAT DO ROKA A DO DŇA

Po odchode Igora Belaja z kapely THE PARANOID zostalo niekoľko otáznikov o jeho ďalších hudobných krokoch. Odpoveď prišla nedávno v podobe avizovania spoločnej skladby s kapelou NOCONTROL, v ktorej pôsobí aj popredný slovenský gitarista Jimi Cimbala, s ktorým Igor v tejto piesni vytvoril autorský tandem. A tým prekvapenia určite nekončia!

Spoločný počin Igora a NoControl budete môcť počuť nie len z rádiového éteru či sociálnych medií, ale pozrieť si ho môžete aj v koncertnej podobe. NoControl totiž vystúpia ako hostia na troch zo série jesenných koncertov skupiny ZOČI VOČI a práve tu sa po dlhšej odmlke objaví na pódiu aj Igor Belaj, ktorý takto spoločný počin s NoControl odprezentuje aj LIVE! Premiéra spoločného singlu Igora Belaja a NoControl s názvom KEĎ NÁM DÔJDU SNY je avizovaná na 31.10.2018 v rannom vysielaní rádia ANTÉNA ROCK. V tento deň si budete môcť pozrieť aj videoklip ku skladbe, ktorý rozhodne bude stáť za to. Live podobu si budete môcť pozrieť 16.11. v City clube Trnava, 20.11. v Bratislavskom Ateliéri babylon a 21.11. v Brnenskom v clube Radost.

ZV“Mám obrovskú radosť z tejto spolupráce a z toho, že po ročnej odmlke sa môžem znovu textovo aj autorsky ozvať a prispieť touto skladbou na domácu scénu. Ešte viac sa teším na živé premiéry skladby KEĎ NÁM DÔJDU SNY, ktoré odprezentujeme spolu s NoControl na jesenných koncertoch našej veľmi spriatelenej kapely Zoči Voči v 3 super mestách. Bude to proste pecka, máte sa naozaj na čo tešiť a všetkých Vás tam očakávam,” hovorí spevák Igor Belaj.

redakciu informoval Pavol Dráb, Randal Group Production

foto: Randal Group Production

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky