NovinkyKam na koncert?

Iba dva špeciálne klubové koncerty prichystal Miro Žbirka spolu s hosťom z londýnskeho legendárneho štúdia Abbey Road! V Prahe 12. júna, v Brne o deň neskôr.

Mira Žbirku a jeho tvorbu netreba dlho predstavovať. V minulom roku dostal k svojmu narozeninovému jubileu aj možnosť nahrávať v legendárnom londýnskom štúdiu Abbey Road. Tu vznikla nielen spolupráca, ale aj priateľstvo s britským predným producentom Robom Cassom.

Miro Žbirka ku vzniku projektu nazvanom Abbey Road Nights, na ňom spolupracuje práve so spomínaným Cassom, dodáva: „Myšlienka usporiadať klubový koncert spolu s talentami Abbey Road vznikla vlani v lete, keď som v tomto štúdiu nahrával. S Robom sme nielen pracovali, ale aj rozprávali a prichádzali s rôznymi nápadmi. Výsledkom toho všetkého budú práve dva júnové koncerty – v stredu 12. júna v pražskom Hard Rock Café a vo štvrtok 13. júna v brnenskom Semilasso „. Ako budú prebiehať tie dva koncerty Miro Žbirka dopĺňa: „V prvej časti vystúpia naši anglickí hostia Rob Cass (producent a muzikant, zamestnaný v Abbey Road Studios ako“ lovec talentov „), Pearse MacIntyre (skvelý gitarista podpísaný práve na nahrávke Love Shines) spolu s osemnásťročnou veľmi talentovanou speváčkou Emily (vyhrala súťaž talentov v rádiu BBC1). Ďalším hosťom bude liverpoolsky muzikant žijúci v Prahe Ged Maloney so skupinou So Fine. Nakoniec nastúpim ja spolu s chlapcami z mojej kapely, ale v upravenej akustickej formácii a môžete sa tešiť aj na nejaké prekvapenia. “

Vstupenky na koncerty Abbey Road Night  zakúpite v predpredajnej sieti www.ticketstream.cz/zbirka alebo

12.6. Praha – Hard Rock Cafe https://klient.ticketon.cz/717-abbey-road-nights-mira-zbirky-praha

13.6. Brno – Semilasso https://klient.ticketon.cz/719-abbey-road-nights-mira-zbirky-brno

Pre aktualizované informácie sledujte webové stránky www.zbirka.cza facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky