NovinkyFotoreportyKam na koncert?

HEX odštartovali pokračovanie akustického turné dvoma vypredanými koncertami!

Bratislavská skupina HEX odštartovala jesenné akustické turné dvoma vypredanými koncertami! HEXáci naplno rozbalili KEĎ SME SAMI ACOUSTIC TOUR 2 v Žiline a v Liptovskom Mikuláši. Atmosféra dvoch z ôsmich koncertov úspešnej skupiny bola výborná. Publikum si užilo „iný“ HEX a HEXáci sú nabití pozitívnymi reakciami fanúšikov! Na koncert do Žiliny si prišiel s HEXom zahrať známy hudobník Róbert Puškár, ktorý nahral panovú flautu do nového singla „Indiánske leto“. Sympatických hudobníkov čaká ešte 6 zastávok v rámci Slovenska a kapela sa na každé mesto veľmi teší!

Skupina HEX odštartovala jesenné akustické turné vypredaným koncertom v Žiline a v Liptovskom Mikuláši! Nové akustické úpravy najväčších hitov „Keď sme sami“, „Maťo a Linda“, „V piatok podvečer“ či „Nikdy nebolo lepšie“ očarili publikum v oboch mestách a kapela HEX tak úspešne uviedla KEĎ SME SAMI ACOUSTIC TOUR 2. Atmosféra dvoch z ôsmich koncertov bola výborná. Publikum v Žiline i v Liptovskom Mikuláši bolo nadšené a HEXáci sú doslova nabití pozitívnymi reakciami fanúšikov!

„Veľmi sme si koncerty užívali, bolo opäť vypredané a bolo cítiť, že sa ľudia tešili na iný HEX. V divadle v Žiline sme hrali po prvýkrát a musíme povedať, že takýto priestor náramne svedčí akustickému hraniu. Veľmi si vážime priazeň našich fanúšikov a dávame im všetko. Oba koncerty boli zaplnené do posledného miesta a ľuďom sme sa po ich skončení ešte dlho venovali.“ S nadšením opisuje basgitarista a manažér HEXu Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

DSC_0054mOkrem obrovskej priazne fanúšikov HEXákov potešil aj nečakaný, ale vítaný hosť. Na oba si totiž s HEXom prišiel zahrať známy hudobník Róbert Puškár, ktorý s kapelou spolupracoval na ich aktuálnom novom singli.

„Nečakaným hosťom koncertov bol Róbert Puškár, ktorý nahral panovú flautu do nášho nového singla „Indiánske leto“. Zavolal deň pred koncertom, že má rodinu v Žiline a že by si prišiel s nami zahrať, čo sa nakoniec ukázalo ako super nápad. Tak sa mu to zapáčilo, že s nami zahral aj v Liptovskom Mikuláši. Takéto spontánne veci máme radi a tešíme sa na ďalšie prekvapenia, ktoré turné prinesie.“ Smeje sa Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

DSC_0006mNa turné KEĎ SME SAMI ACOUSTIC TOUR 2 sprevádza formáciu HEX Mišo Veselský z Vetroplachu, ktorý hrá na klávesy a akordeón. HEXáci, Peter „Ďuďo“ Dudák, Tomáš „Yxo“ Dohňanský, Martin „Fefe“ Žúži a Tibor „Tybyke“ Szabados sa po každom koncerte špeciálne venujú publiku, na ktoré čaká množstvo prekvapení v podobe tričiek, CD-čiek a výberovky v tvare knižky “VŠETKO NAJLEPŠIE 2013 – 1992” s podpismi kapely.

Nové aranžmány najznámejších hexáckych hitov, najnovší singel „Indiánske leto“ či jedinečný hudobný zážitok majú fanúšikovia možnosť zažiť ešte v šiestich mestách Slovenska. Kapela sa na každý koncert veľmi teší! Vstupenky na jedinečné akustické turné sú dostupné v sieti Tickeportal a v miestnych pokladniach.

HEX KEĎ SME SAMI ACOUSTIC TOUR 2

29.10. – Kežmarok – Mestské kultúrne stredisko

5.11. – Malacky – Kino Záhoran Malacky

6.11. – Bratislava – Stará tržnica

11.11.- Bardejov – Kino Žriedlo

12.11. – Stará Ľubovňa – Dom kultúry

19.11. – Trenčín – Piano Club

26.11. – Praha – Roxy

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Katarína Mikulovská

DSC_1799mDSC_1686mDSC_1682mDSC_1605mDSC_1449mDSC_1423mDSC_0093mDSC_0032mDSC_0020mDSC_0007mDSC_0001DSC_0004m

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky