Novinky

GusGus odštartuje ďalší magický elektronický výlet v Ateliéri Babylon!

Po úspechu na minuloročnom festivale Pohoda sa islandská elektronická legenda GusGus vracia na Slovensko do klubu, kde je ich koncert dokonalým zážitkomDaníel Ágúst Haraldsson a Birgir Þórarinsson  (a.k.a. Biggi Veira) prídu do bratislavského Ateliéru Babylon v rámci svetového turné vo štvrtok 9.mája 2019.

GusGus sú už aj u nás známi tým, že si každý koncert užívajú naplno a skladby naživo upravujú podľa momentálnych pocitov a atmosféry, ktorú im na vystúpení vytvoria diváci. Bratislavský koncert nebude výnimkou a ich stála potreba vyvolať si hudbou na pódiu zimomriavky sa určite prenesie aj na návštevníkov.

Toto príjemné spojenie s hudobne jedinečným mixom žánrov elektronickej hudby všetkým zúčastneným ponúkne výnimočný koncertný zážitok. Skladby z minuloročného albumu Lies Are More Flexible, ale aj množstvo úspešných trackov z predchádzajúcich albumov s nezameniteľným spevom Daníela Ágústa zaručujú magický výlet do sveta elektronickej hudbnej fantázie. Ich povestné severské tajomno sa v klubovom prostredí vždy postupne zmení na silnú vzájomnú výmenu emócií medzi pódiom a hľadiskom. To všetko potvrdili už niekoľkokrát na vypredaných koncertoch na Slovensku.

Vstupenky na ich tohtoročný koncert GusGus 9. mája 2019 v Ateliéri Babylon sú už v predaji na:  http://atelierbabylon.sk/event/533-gusgus-live-in-bratislava

Skupina GusGus vznikla v roku 1995 v islandskom Reykjaviku. Doteraz vydali 10 štúdiových albumov. Počas rokov sa v skupine vystriedalo množstvo hudobníkov (napr. Aj Emiliana Torrini), v súčasnosti ju reprezentujú jej zakladajúci členovia Daníel Ágúst Haraldsson a Birgir Þórarinsson (a.k.a. Biggi Veira). Ich špeciálny mix rôznych žánrov elektronickej hudby s vlastným nezameniteľným rukopisom označujú odborníci ako jeden z najflexibilnejších počinov elektronickej hudby. 

Vstupenky a ďalšie aktualizované info na :

http://atelierbabylon.sk/program

 

Redakciu mojamuzika.sk informoval: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky