Novinky

Nahrávanie novinky je pre Guns´n´Roses prioritou

Guns N´ Roses uviedli, že nahrávanie nového albumu je po úspechu poslednej dosky Chinese Democracy ich prioritou. Ku koncu roka 2011 kapela ukončila svoje turné a ich gitarista DJ Ashba povedal, že on a líder kapely Axl Rose sú zaneprázdnení prácou nad materiálmi pre ich siedmy pripravovaný album.

Pre Mamasfallenangels.com sa o plánoch kapely vyjadril gitarista Ashba:
„Môžem povedať len toľko, že práca na novom albume je rozhodne našou hlavnou prioritou. Nemôžem sa toho dočkať. Axl má veľké množstvo vecí zaznamenaných. Mám na mysli to, že sedí v jeho hotelovej izbe a tieto veci hrá celé hodiny. Napísal som viac ako desať piesní, presnejšie dvanásť preňho, ktoré sa mu skutočne páčia.“

Ashba dodal, že kapela nie je ochotná zverejniť nejaký termín, kedy sa vrátia do štúdia alebo kedy bude album vydaný. Povedal: „Nikomu nepoviem konečný dátum, pretože v nikom nechcem vyvolať falošnú nádej. Ale samozrejme je cieľom každého vydať tento album v primeranom čase.“

Špekulácie však naďalej pokračujú, či sa pôvodná zostava kapely Guns N´ Roses dá dokopy kvôli uvedeniu do Rock and Rollovej Siene Slávy, či vôbec Axl Rose alebo Slash pouvažujú o možnosti opätovne sa spojiť na slávnostnom podujatí.

Kapela bude na tejto ceremónii uvedená spolu s ďalšími známymi hudobnými skupinami ako napríklad Red Hot Chili Peppers, Faces/Small Faces a Beastie Boys v Clevelande, Ohio, 14. apríla 2012.

text: Katarína Fabianová
foto:archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky