NovinkyKam na koncert?

Got Blue Balls vyráža na jesenné európske turné “Smash It Apart”

Kapela Got Blue Balls vyráža na jesenné európske turné s názvom „Smash It Apart“, v rámci ktorého zahrá aj skladby z pripravovaného albumu. Turné sa uskutoční v Belgicku, Francúzsku, Taliansku, Poľsku, Česku a na Slovensku. Pozvánkou na turné je oficiálny promo teaser, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Kapela si za posledné dva roky zahrala v niekoľkých európskych krajinách, vystúpila aj na niektorých najvýznamnejších festivaloch v strednej Európe: Pohoda festival (Slovensko), Waves Vienna festival (Rakúsko), Rock for People festival (Česká Republika), United Islands festival (Česká Republika), Grape festival (Slovensko).

got blue ballsRock & Pop Magazín napísal o ich rovnomennom debutovom albume „Got Blue Balls“: „Je to tvrdý materiál, zahraný a naspievaný s absolútnou istotou. Dokonca aj Josh Homme by si začal dupať do rytmu piesní „.

V roku 2011 získali Got Blue Balls tri nominácie na slovenských Radio_Head Awards (Singel roka, Najlepšia koncertná kapela roka, Nováčik roka). V roku 2012 sa stali súčasťou CEETEP programu (Central European Talent Exchange Program).

Turné podporujú www.sneakerbarber.com, peta2.com, vagaboond.com a Rádio_FM. Konkrétne dátumy a mestá si môžete pozrieť aj na ich oficiálnej facebookovej stránke.

Koncerty

12 Sep Praha, Česká Republika

13 Sep La Louviére, Belgicko

14 Sep Brusel, Belgicko

16 Sep TBA, Francúzsko

17 Sep Cesena, Taliansko

18 Sep Bratislava, Slovensko

19 Sep Krakow, Poľsko

20 Sep Trenčín, Slovensko

21 Sep Ostrava, Česká Republika

27 Sep Banská Bystrica, Slovensko

 Videá

Tour Promo – https://www.youtube.com/watch?v=w4eKOCgg4lw

Smash It Apart – https://www.youtube.com/watch?v=8Zdp4C6SqhM

Linky

Facebook – https://www.facebook.com/gotblueballs

Tumblr – http://gotblueballs.tumblr.com/

zdroj: Edo Kopček z agentúry Vagaboond

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky