NovinkyKam na koncert?

Garbage sa chystajú do Bratislavy

V Bratislave sa v novembri predstaví hudobná ikona 90. rokov a jeden z historicky najvýznamnejších súborov takzvanej nezávislej scény, americká skupina Garbage. Zoskupenie okolo charizmatickej speváčky Shirley Manson vystúpi 18. novembra v AEGON aréne bratislavského Národného tenisového centra. Pôjde o premiérový koncert skupiny v Bratislave a celkovo druhý na Slovensku, keďže v roku 2005 bola headlinerom festivalu Pohoda. Prvých dvesto vstupeniek za zvýhodnenú cenu 23 eur je už od utorka v predaji na stránke www.orepole.sk.

Bratislava sa stala súčasťou európskej časti turné, na ktorom Garbage predstavujú svoj aktuálny album Not Your Kind Of People. Okrem materiálu z nového albumu však na koncerte určite nebudú chýbať ani osvedčené hity ako Only Happy When It Rains, Push It, Stupid Girl či ďalšie nahrávky zo slávnych albumov Garbage, Version 2.0 či Beautiful Garbage.

Garbage predali po celom svete viac ako 17 miliónov nahrávok a sedemkrát boli nominovaní na prestížnu cenu Grammy. Okrem škótskej speváčky a gitaristky Shirley Manson tvorí skupinu trojica amerických hudobníkov Duke Erikson, Steve Marker a Butch Vig. Ten je okrem pôsobenia v Garbage známy aj ako uznávaný producent a okrem iného stál aj za prelomovým albumom Nevermind od Nirvany.

Elektronické lístky na novembrový koncert Garbage sa dajú zakúpiť prostredníctvom internetovej stránky www.orepole.sk, bežné lístky sú k dispozícii v predajni Dr. Horák. Agentúra Ore Pole priniesla do Bratislavy interpretov ako Nneka, N.O.H.A., Belleruche či Ben Westbeech, v najbližších mesiacoch pripravuje okrem iného vystúpenia Gus Gus, Stereo Total či reprízu minuloročného koncertu Parov Stelar Band.

www.orepole.sk

www.facebook.com/orepole

www.garbage.com

Garbage na Youtube:

zdroj: Silvia Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky