Novinky

FVLCRVM a Annet X predstavili hymnu pre mileniálov Do It All Again

Byť ako dieťa vystavený vplyvu MTV z konca 90. rokov sa nepochybne odráža vo FVLCRVM-ovej tvorbe. Jeho nový singel „Do It All Again“ obsahuje priame odkazy na dva hity z tejto éry a upevňuje poctu 90. rokom ako najnovší zvukový podpis slovenského producenta.

 

„Do It All Again“ je skladba o zlyhaniach, ako o nevyhnutnej súčasti života, čo zo skladby robí dokonalú hymnu mileniálov. Aranžmán dokonale dopĺňa nostalgicky jemný a zároveň elektrizujúci vokál českej R&B speváčky Annet X.

„Prvé demo, ktoré mi Annet poslala bolo nahrané na mikrofón jej slúchadiel, keď bola trochu chorá. Znelo to tak osobito, že nám zabralo veľa času replikovať ten zvuk a náladu na štúdiovej nahrávke,“ vysvetľuje FVLCRVM.

Sleduj FVLCRVM s rakúskou KeKe

Komplikácie pri nakrúcaní klipu

Videoklip od Saymona sa natáčal v pieskovej púšti v záhorskom borovicovom lese s 90-kovým Citroenom XM, dizajnovaný Bertonem, v hlavných úlohách s FVLCRVM-om, Annet X a Miškou Duchovou.

Nakrúcanie sa nevyhlo nečakaným udalostiam ako nefunkčné svetlomety na poli v čiernej noci po tom, čo bol filmový štáb preč, nešťastne zničené požičané dizajnérske sako, či vysvetľovanie policajnej hliadke, že samopal v zakrvavenom kufri auta, zapísaného na iného majiteľa je len replika.

text: Pišta Kráľovič (úprava redakcia mojamuzika.sk)
:archív FVLCRVM

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky