Novinky

From Our Hands prinesú punkový večer do Loft!u

Bratislavský klub Loft! bude 23. júna zrazom punkáčov. Postará sa o tom najmä skupina From Our Hands, ktorá si na akciu pozvala ako špeciálnych hostí Yxa z Hexu a Zoči Voči. Nitrianski Zoči Voči dajú koncert, Yxo bude zakomponovaný v rámci From Our Hands. Jej líder Hoťo sa už postará o to, aby spolu niečo naskúšali.

Budeme teraz skúšať spoločne aj naše pesničky, aj hexácke a ktoré budú znieť dobre, tak tie nacvičíme lepšie. Ja mám veľmi rád pesničku Vetroň, takže by bolo pre mňa cťou, keby sme si ju s Yxom zahrali v punkovej úprave. Yxo je rock ´n´rollový kráľ a veľký punkáč, pre neho punková verzia nebude absolútne žiaden problém. On je väčší punkáč ako my všetci dohromady.“

Špeciálne prípravy na svoj bratislavský koncert zatiaľ From Our Hands nechystajú, aj keď je to ich prvý koncert v hlavnom meste v tomto roku. Ani image tomu neprispôsobia.

My si nepotrpíme na ten image ako mali ľudia doteraz možnosť vidieť. Nevenujeme mu čas. Sústredíme sa skôr na to, aby sme dobre zahrali. Možno v kapele pribudnú nejaké nové tetovania, ale to nie je nič špeciálne. To sa prosto tak deje.“

Technicky sú From Our Hands na koncert v Loft!e pripravení. Nástroje majú, dokupovať neplánujú nič a ani priestor si nijako zvlášť okukávať nemusia, pretože ho poznajú. 23.júna teda treba čakať punkovú parádičku!

Autor: Maca Schmidtova

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky