NovinkyKam na koncert?

Francúzska speváčka ZAZ dnes vydáva nový album, naživo ho predstaví aj Bratislave!

Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, dnes vydáva nový album s názvom „Paris“. Novinku koprodukoval legendárny Quincy Jones, ktorý je podpísaný pod najslávnejšími nahrávkami Michaela Jacksona! Album „Paris“ ZAZ naživo predstaví 28. novembra v bratislavskej AEGON ARÉNE. Dokonalý hudobný zážitok v podaní ZAZ si môžete vychutnať aj posediačky. Voľné sú totiž ešte posledné lístky na sedenie!

Speváčka Isabelle Geoffroy, známa pod pseudonymom ZAZ, dnes uviedla na trh nový album. Novinku „Paris“ poňala francúzska speváčka ako poctu mestu, do ktorého sa pred ôsmimi rokmi presťahovala. Šarmantná Francúzka na ňom prespievala viac či menej známe skladby o Paríži z repertoáru Edith Piaf, Maurice Chevaliera, Charlesa Aznavoura či Charlesa Treneta.

ZAZ_COO_02Zakaždým, keď sa vraciam do Paríža som ohromená krásou budov a krásou žien. Ale necítim sa byť viac odtiaľto ako z Tours, ako z hôr, ako z ostrova Yeu. Som odtiaľ, kde prežívam dôležité momenty .“ Povedala ZAZ.

Novinku „Paris“ koprodukoval legendárny Quincy Jones, ktorý je podpísaný pod najslávnejšími nahrávkami Michaela Jacksona a stojí za jeho najpredávanejším albumom všetkých čias s názvom „Thriller“. Quincy Jones bol z talentovanej speváčky ohromený: „ZAZ má v hlase taký bluesový pôvod, že by ste prisahali, že prišla priamo z geta.“

Na novinke „Paris“ sa podieľali aj ďalšie zvučné mená – žijúca ikona francúzskej hudby Charles Aznavour, jazzman John Clayton a talentovaná kanadská jazz-popová speváčka Nikki Yanofsky. „Paris“ predstaví šarmantná Francúzska už 28. novembra na veľkolepom koncerte v bratislavskej AEGON ARÉNE. Pre veľký záujem Slovákov organizátori pridali dokonca tribúnu. Dokonalý hudobný zážitok v podaní ZAZ si môžete vychutnať aj posediačky. Voľné sú totiž ešte posledné lístky na sedenie!

ZAZ_COO_01ZAZ spieva odmalička, študovala na hudobnej škole a obdivuje Boba Marleyho, Ellu Fitzgerald a Bobby McFerrina. Od roku 2001 prešla rôznymi bluesovými a jazzovými kapelami, s ktorými vystupovala v nočnom bare v marockej Casablance, Baskicku, Japonsku, Kolumbii, v mínus 30-tich stupňoch na Sibíri aj v horúčavách pri egyptských pyramídach. Spievala vlastné pesničky, ale aj to najlepšie od Edith Piaf, Serge Gainsbourga, Charlesa Aznavoura, z latin jazzu alebo amerického blues. V roku 2006 sa vrátila do Paríža a tri roky na to vyhrala v natrieskanej Olympii spevácku súťaž mladých talentov. Potom s producentom Kerredine Soltanim nahrala v roku 2010 debutový album s jednoduchým názvom ZAZ. Väčšinu skladieb zložila sama, s niektorými prispel francúzsky pesničkár Raphael Haroche. Predalo sa ho takmer dva milióny a ZAZ sa stala miláčikom Francúzska. S albumom „Recto Verso“ si znova podmanila publikum aj kritiku. Najnovší album „Paris“ predstaví ZAZ už 28. novembra 2014 na koncerte v bratislavskej AEGON ARÉNE.

Vstupenky sú dostupné na www.drhorak.sk, v predajni Dr. Horak na Medenej ulici 19 v Bratislave a v predajnej sieti Ticketportal.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky