Novinky

Filip Jančík odohral koncert uprostred Dunaja. Pozrite si pôsobivé video z jeho vystúpenia

Filip Jančík odohral v závere leta koncert uprostred Dunaja. Veľkolepá produkcia, pôsobivá show a skvelé výkony muzikantov. Huslista zverejnil video z tohto koncertu, ktorý prilákal do Bratislavy na promenádu Dunaja tisíce ľudí.

Reakcie nadšených divákov na sociálnych sieťach hovoria sami za seba. Medzi viacerými sa nájdu pozitíva a poďakovania. Kritike sa nevyhla voľná organizácia divákov. „Jediné negatívum boli tí bezohľadní diváci, ktorí prišli tesne pred začatím a ostali stáť na chodníku, a tak clonili výhľad divákom sediacich na deke, ktorí prišli napr. ako my hodinu a pol pred začiatkom. Moja sestra s priateľom, ktorí prišli z RK, nevideli kvôli nim nič,” komentuje fanúšička Veronika.

Filipa Jančíka úprimne teší záujem o jeho vystúpenia a v závere roka absolvuje vianočné turné. Nebude však hocijaké. Zavíta do kostolov, synagóg či iných historických budov po celom Slovensku. Dátumy a predaj vstupeniek zverejní huslista v nasledujúcich dňoch.

Verní fanúšikovia si budú môcť zakúpiť všetky vstupenky prednostne ešte pred oficiálnym spustením predaja a vybrať si tak najlepšie miesto. Stačí, ak vyplnia formulár na stránke www.filipjancik.com. 

text: Pavol Dráb
foto: archív Filip Jančík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky