Novinky

Ewa Farna vydáva svoje prvé akustické BEST OF!

Prvé akustické best of jednej z najlepších českých speváčok súčasnosti vychádza v spolupráci s hudobným vydavateľstvom  Universal Music a TV Óčko. Strhujúca atmosféra, skvelé inštrumentálne výkony, špeciálni hostia a Ewa Farna v najlepšej forme so všetkými svojími hitmi v klubovom aranžmá. Vychádza ako kompet CD+DVD.

„Atmosféra akustického koncertu bola natoľko intímna a špecifická, že nás inšpirovala k realizácii turné „V akustickém směru“. Dlho som nevidela slzy v očiach mojej kapely. Som rada, že bol práve tento koncert natočený. Dúfam, že ľudia pri CD/DVD túto výnimočnú amosféru pocítia tiež,” dodala k svojej novinke Ewa.

Spomínané turné je práve v polovici a podľa reakcií fanúšikov sa podarilo atmosféru z nakrúteného pražského koncertu preniesť aj do ďalších miest. Zažiť Ewu akusticky môžete ešte stále na týchto posledných koncertoch tour: 17.4. Jablonec nad Nisou, 19.4. Pardubice, 23.4. Brno, 24.4. Plzeň, 25. 4. Karlovy Vary.

Podľa všetkého je Ewa v skvelej forme, čo okrem vypredaného turné potvrdzujú aj dva jej posledné hity Leporelo a Z nálezů a krás, a tiež nominácia na Speváčku roka v českých Hudobných cenách Andel.

http://www.ewafarna.cz

https://www.facebook.com/ewafarna

EWA FARNA – G2 Acoustic Stage

iTunes: http://apple.co/1y124ff
Google:
http://bit.ly/EwaFarnaGoogle

Spotify: http://hyperurl.co/EwaG2Spotify

Deezer: http://bit.ly/EwaG2Deezer

EWA FARNA – G2 Acoustic Stage (DVD/CD) – TRACK LIST

 1. La la laj
 2. Maska
 3. Leporelo
 4. Ticho
 5. Toxique girls (host: Klára Vytisková)
 6. Náhle
 7. Toužím
 8. Boží mlejny melou
 9. Měls mě vůbec rád
 10. Déšť
 11. Nebojím se
 12. Oblíbená věc
 13. Směj se
 14. Lešek
 15. Jen tak
 16. Sama sobě

zdroj: Dominika Dirgasová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky