Novinky

Eros Ramazzotti počas turné okrem svojho talentu šíri aj silný enviromentálny odkaz.

Talianska pop-rocková hviezda Eros Ramazzotti aktuálne brázdi pódiá európskych miest. Okrem dvojhodinového speváckeho vystúpenia počas šou šíri i silný enviromentálny odkaz. Na Slovensko talianska spevácka ikona dorazí už o dva mesiace.

Najúspešnejší taliansky spevák Eros Ramazzotti vo februári tohto roku odštartoval celosvetové turné k novému albumu Vita Ce N’è. V poradí už 15. nosič uzrel svetlo sveta v novembri minulého roka. Spevák od vydania najnovšej štúdiovky stihol naktútiť a zverejniť dva videoklipy. Pilotný, rovnomenný singel albumu, či turné – Vita Ce N’è., ale aj dvojjazyčný duet Per le strade una canzone, ktorý naspieval s autorom megahitu Despacito Luisom Fonsim.

Talianska ikona aktuálne brázdi pódia Európy, na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa predstaví už 5.10.2019. Priaznivci charizmatického speváka sa môžu tešiť na dvojhodinovú nadčasovú klasiku, ktorá zachytáva prierez jeho 35 ročnej tvorby. Návštevníci si spolu s Erosom Ramazzottim môžu zaspievať najslávnejšie hity ako Fuoco nel fuocoPiu bella cosa, L’Aurora, Un‘ altra te, či Dove c‘ é musica.  Určite nebude chýbať ani mega hit  Se bastasse una canzone. Počas koncertu spevák u nás premiérovo predstaví i najnovšie skladby zo spomínaného najnovšieho albumu Vita ce n’è.

Skvelý hudobný zážitok, efektná pódiová scéna a záujem o našu planétu

Počas prebiehajúceho turné Vita Ce N’è. Eros Ramazzotti fanúšikov ohromuje kvalitným hlasovým prejavom popretkávaným hrou farebných vizuálov, so silnou výzvou na starostlivosť o životné prostredie. Priamo na pódiu dokazuje, ako veľmi mu záleží na našej planéte. Koncerty sa tak veľmi príjemným spôsobom stávajú, okrem miesta plného skvelej muziky, zábavy a dobrej nálady, aj miestom na uvedomenie akútneho stavu znečistenia Zeme a problému kontaminácie mikroplastami v oceánoch.

Rodák z Ríma, známy svojimi veľkolepými produkciami a efektnými pódiovými scénami i projekciami, na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu ponúkne veľkolepú show, ktorá má tendenciu hudobne, ale aj vizuálne gradovať. “Podľa technických informácií, ktoré nám manažment interpreta doručil, sa diváci môžu tešiť na orginálny stage design, unikátnu projekciu, laserovú show a najmä na temperamentný prejav Erosa Ramazzottiho, ktorého bude spravádzať nová kapela, ale aj famózni vokalisti,”informovali zástupcovia agentúry Vivien.

Talianska hudobnú nálož, Slovákov zasiahne už 5. 10. 2019. Eros Ramazzotti sa predstaví spolu s úplne novou skupinou zloženou z hudobníkov Luca Scarpa (hudobnýrežisér a klavír), Giovanni Boscariol (klávesy), Giorgio Secco a Christian Lavoro (gitary), Paolo Costa (basa), Corey Sánchez (gitara), Eric Moore (bicie) a Scott Paddock (saxofón), spolu so zbormi Monica Hill a Giorgia Galassi, na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vstupenky na koncert Erosa Ramazzottiho budú v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Janka Marczellová

Prečítajte si

Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Viac:Novinky