NovinkyKam na koncert?

Elán s novou šou aj v Bratislave a Košiciach!

Elán vyráža na turné! V rámci česko-slovenského Best of vol. 2 odohrá koncerty 28. októbra v Bratislave a 30. októbra v Košiciach!

Po megaúspechu Elán Best Of v roku 2012 kapela Elán pokračuje v koncertovaní. Pre fanúšikov pripravila Best Of vol. 2, ku koncertom v Brne, Prahe, Ostrave, Bratislave pridáva aj Košice! Svoje najväčšie hity odohrajú 30. októbra v košickej Steel Aréne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity legendárnej slovenskej populárnej hudby s úplne novou šou. „Máme toľko hitov, že nie je možné ich odohrať v rámci jedného koncertu. Preto vyrážame opäť na turné aj s úplne novou šou,“ odkazujú fanúšikom členovia Elánu.

Že sa je na čo tešiť potvrdzuje aj Vlado Moško z elánovskej – produkčnej agentúry MC production: „Napriek tomu, že halové koncerty budú vychádzať z konceptu úspešného Best of turné, fanúšikovia sa môžu tešiť na úplne novú šou. Meníme dizajn pódia, celý vizuál aj dramaturgiu. Asi nám pribudú aj niektorí muzikanti.“ Na nový repertoár sa usilovne bude pripravovať nielen kapela, ale počas sústredenia a skúšania s vizuálnymi efektmi a svetelnou šou, aj stopäťdesiat členný koncertný tím. Ten bude techniku do hál v Česku a na Slovensku prevážať na deviatich kamiónoch.

Skupina Elán vznikla v roku 1968. Vydala trinásť štúdiových albumov, päť anglických albumov a mnoho kompilácií, za ktorých predaje získala neuveriteľných 25 platinových dosiek. Pilierom kapely je Jožo Ráž (spev, basgitara), Jano Baláž (spev, gitara) a Vašo Patejdl (klávesy, spev), ktorí spoločne skladajú piesne. Súčasťou kapely sú aj Peter Farmbauer (gitara, spev), Ľubo Horňák (klávesy), Henry Tóth (gitara) a Boris Brna (bicie).

Viac informácií/News: www.elan.cz a www.ges.sk

Zľavy/Discount – BRATISLAVA: ZŤP vozičkár = 1,00 EUR, doprovod platí plnú cenu zo vstupenky z kategórie „Plocha státie“ (21,90 EUR). Výsledná cena vstupenky je 22,90 EUR.

Zľavy/Discount – KOŠICE: vozíčkar + doprovod za 22,00 EUR ( sektor B12 rad 16 – 19 miest)

zdroj: ges.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky