NovinkyKam na koncert?

EDMANIA: VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O ARMINOVI V TRENČÍNE

Už v utorok 4. júla opäť otvorí EDMANIA brány na trenčianskom EXPO CENTRE pre všetkých milovníkov kráľa tanečnej scény Armina van Buurena. Organizátori prinášajú timetable a všetky informácie, ktoré počas tejto nádhernej noci pod holým nebom budete potrebovať.

AREÁL

Od štartu nás delí už len naozaj malá chvíľa a my usilovne pracujeme, aby sme vám priniesli jedinečný audiovizuálny zážitok, ktorý umocníme vhodne pripraveným a vybaveným prostredím. Areál pre vás otvoríme 4. júla o 17:45. V areáli sa bude nachádzať úschovňa, bankomat a iné vychytávky. Veľmi dôležitou súčasťou areálu bude veľkokapacitný ChillVill, kde si budete môcť posedieť, oddýchnuť, vypiť zelený čaj, prípadne si len vychutnať vynikajúci výhľad priamo na tanečný parket a stage. Špecialitou bude stage, ktorý pripraví jednotka na Slovensku – MINISTRY RENTAL podľa požiadaviek od Armina a ešte trošku ho obohatí svojím know-how. Pripravujeme pre vás všestrannú gastro zónu prekrytú stanom s množstvom priestoru na sedenie. Prekvapením bude časť zvaná „FUN ZÓNA„, kde sa budete môcť zabávať na rôznych atrakciách (kolotoče). Nebude chýbať ani obchod s merchandise, kde okrem EDMANIA merchu, bude možnosť zakúpiť veci pod Arminovým brandom. Vedľa stánku s merchom nájdete aj úschovňu so skrinkami, ktoré budú mať aj zásuvky, takže myslíme aj na používateľov so smartfónmi, ktoré sa rýchlo vybíjajú. Nezabudnite navštíviť špeciálny fotokútik v réžii CANON, kde si budete môcť spraviť fotku, ktorú si na mieste vytlačíte, pošlete mailom alebo „hodíte“ na Facebook.

mapa-malaNa záver vybavenosti malé upozornenie – v areáli bude možné platiť iba v hotovosti (EUR). Bude k dispozícii bankomat.

DOPRAVA A PARKOVANIE

Ak sa potrebujete dopraviť do Trenčína a premýšľate o niečom výnimočnom, odporúčame našich partybusových partnerov, ktorých nájdete tu – https://www.edmania.eu/partybusy/

Dostali ste sa do Trenčína a ste na autobusovej alebo železničnej stanici?
Tu sa už o vás postaráme my – s našou kyvadlovou dopravou, ktorá vás v čase od 19.00 do 22.00 každú polhodinu bezproblémovo dovezie pred brány EXPO CENTRA. Ráno bude kyvadlová doprava taktiež premávať smerom na železničnú stanicu v čase od 05:00 do 07:00 (rovnako každú polhodinu). Bus bude označený plagátom a bude stáť pred hlavnou budovou železničnej stanice, odkiaľ odchádzajú diaľkové busy.

Expo CenterIdete na EDMANIU autom? Nezabudnite použiť navigačnú aplikáciu WAZE. Po jej spustení stačí do vyhľadávača zadať heslo EDMANIA alebo ARMIN VAN BUUREN TRENČÍN a spoľahlivo vás navedie až k bránam EXPO CENTRA. Pri príjazde k EXPO CENTRU sa riaďte pokynmi našich pracovníkov – nižšie pripájame obrázok EXPO CENTRA (zelená plocha vedľa vstupu bude určená na parkovanie).

UBYTOVANIE

V tejto chvíli k nám prichádzajú informácie o relatívne plných kapacitách tých cenovo dostupnejších ubytovaní, ale pre aktuálne info a možnosť ubytovania sledujte stránku www.booking.com. V areáli festivalu nie je povolené kempovať. Ak chcete kempovať, odporúčame Kemp na Ostrove.

VSTUPENKY

Lístky je možné zakúpiť prostredníctvom webu Ticketportal.sk a  www.edmania.eu. Cena vstupenky je aktuálne 44,99€. Budeme radi, ak si vstupenky vytlačíte, na vstupe to napomôže rýchlejšiemu odbaveniu. Vstup je JEDNORAZOVÝ. Na mieste bude v utorok 4. júla 2017 od 15:00 možné kúpiť lístky, avšak za cenu 49,99€! Kapacita je OBMEDZENÁ.

IDENTIFIKÁCIA & VSTUPNÉ

Pri vstupe prebieha kontrola identifikácie návštevníka festivalu. Náhodné kontroly identifikácie prebiehajú počas trvania festivalu v celom areáli. Každý návštevník dostane po predložení PLATNEJ vstupenky alebo zaplatení vstupného náramok – identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie. Identifikáciou je potrebné sa preukázať pri vstupe na festival i pri vyzvaní bezpečnostnou alebo usporiadateľskou službou v jeho priestoroch. Identifikáciu považujte za ceninu, pri strate nie je opätovný vstup umožnený, nová vydaná nebude. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z areálu, preto vo vlastnom záujme svoje náramky neposkytujte iným osobám. Za stratu, poškodenie, prípadne krádež identifikácie, resp. návratky je zodpovedný návštevník. Cena vstupného na mieste je 49,99€.

Upozorňujeme návštevníkov, že vstupné je JEDNORAZOVÉ, a teda oprávňuje návštevníka do areálu vojsť iba jedenkrát. Taktiež si dávajte pozor, kde a od koho kupujete svoje lístky, pretože ak kúpite falzifikát alebo rozmnoženinu lístka, vstup vám umožnený nebude.

ZÁKAZY

Je prísne zakázané vnášať do priestoru konania akcie sklenené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, zbrane, predmety ohrozujúce bezpečnosť, akékoľvek drogy alebo vlastné nápoje či jedlo.

Pri vstupe do areálu bude každý návštevník podrobený kontrole. Výnimkou oproti iným festivalom je povolenie teleskopickej tyče ku Go Pro kamere, pre ktoré však bude vyžadovaná špeciálna registrácia pri vstupe na meno.

KOMPLETNÝ TIMETABLE

timetable_kockaUPOZORNENIE: V lineupe nastala zmena. Vini Vici zrušili bez udania dôvodu booking a neprídu na Slovensko. Usilovne sme hľadali adekvátnu psytrancovú náhradu a našli sme pre vás Major 7.

https://www.youtube.com/watch?v=Xk7zlhN3z0c

AFTERPARTY

There is NO PARTY without AFTERPARTY! To je naše heslo, a preto sa od 6tej hodiny rannej môžete tešiť na parádnu „afterku“ na lúke pod holým nebom so Styllerom a Elsym. Viac info nájdete v oficiálnej udalosti – https://www.facebook.com/events/1977214335841764/

afterparty_webSOCIALS

Všetko dôležité nájdete u nás na https://www.facebook.com/edmania.eu/ a https://www.instagram.com/edmania.eu/. Ak budete postovať, používajte pri tom prosím hashtag #EDMANIA.

ARMIN VAN BUUREN IN TRENČÍN

Dátum: utorok 4.7.2017

Čas: 18:00 – 6:00

Miesto: EXPO Center Trenčín

DJs: Armin van Buuren, Orjan Nilsen, Vini Vici, Rodg, Milan Lieskovský, Pico, Martin Michniak, Soul Mirror

Aktuálne info sledujte na FACEBOOK EVENTehttp://bit.ly/AVB_SK_2017

PREDPREDAJ LÍSTKOV: https://www.partymenu.eu/edmania17-oa

zdroj: Veronika Zeiselová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky