Novinky

Dvě slunce Anety Langerovej rozžiarili amplióny

Dvě slunce Anety Langerovej rozžiarili amplióny v štyroch Českých mestách. Speváčka sa spojila s iniciatívou #kulturunezastavis. V rámci happeningu OŽIVENÝ OBECNÍ ROZ-HLAS zaspievala v sobotu 20. februára do ampliónov na štyroch miestach Českej republiky. V sprievode klaviristu Jakuba Zitka naživo zazneli tri piesne z jej nového albumu Dvě slunce.

Z bezpečnej vzdialenosti tak obyvatelia Doubku, Mukařova, Poříčan a Sadské mohli počuť a spoločne si s Anetou zaspievať Bílý Den, Marii, či poetickú pieseň Jak krásné je být milován, nechýbala ani Voda živá, ako na koncerte v Košiciach (reportáž)  „Bude to chcieť trochu predstavivosti. I keď ma neuvidíte, môžete si spievať so mnou tak, ako na koncertoch. Zostaňme v spojení a neztrácajme nádej, nech hudba znie a Dvě slunce svietia!” vyzvala Aneta miestnych.

Iniciatívu #kulturunezastavis založil súbor Cirk La Putyka, ktorý zároveň upozorňuje, že cieľom akcie nie je protest proti vládnym nariadeniam. Chce poukázať na paralýzu kultúry, kultúrnych zariadení a kultúrneho priemyslu a na absenciu kultúry v spoločnosti. Preto aj piesne Anety Langerovej veľmi príjemným spôsobom rozžiarili amplióny, v ktorých hrali aj melódie z nového albumu Dvě slunce.

Nový album Aneta Langerová – Dvě slunce (oficiálny teaser)

Album Dvě slunce na: iTunes, Spotify, Deezer,  Supraphonline a ďalších digitálnych službách: https://anetalangerova.lnk.to/DveSlunce

Viac  info:

www.facebook.com/AnetaLangerovaOfficial/

www.instagram.com/langerova_aneta/

www.langerovaaneta.cz

www.kulturunezastavis.cz

 

 

Za redakciu: Martin Laškovský

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky