Novinky

Druhý album Janais je na spadnutie

Speváčka Janais debutovala albumom Svetaboj, ktorý vydala po úspešnej prezentácii v slovenskom finále Eurovision Song Contest 2009. Tento rok sa bude niesť v znamení nového albumu. No nielen to…

Janais v roku 2009 na Eurovízii zaujala skladbou Taram ta rej, vydala debutový album Svetaboj a stala sa mamou dcéry Nely. Vlani sa rozhodla nahrať druhý album, ktorý postupne avizovali single Priveľa dní, Angels In My Room a dueto s Martinom Husovským – Keď ťa niet. Aktuálne vychádza ďalší singel z neho – V korunách jabloní. Aj táto skladba je autorskou prácou speváčky, postarala sa o hudbu aj o text. Rovnako ako celý druhý album, nahrávala sa v prešovskom Studio 7, kde nad produkciou, okrem kapely Janais, bdie aj uznávaný Vlado Randy Gnepa.

Druhý album speváčky Janais sľubuje žánrovú aj jazykovú pestrosť. Budú na ňom piesne v slovenčine, v angličtine a aj vo francúzštine. Jeho vydanie je naplánované na jar tohto roka, krátko pred tým, ako Janais, ktorá je v 6. mesiaci tehotenstva, porodí svojho druhého potomka. „Rozhodla som sa cédečko vydať ešte pred týmto termínom. Hoci nás aktuálne čaká veľa práce s dokončením albumu, zvládneme to lepšie ako s malým bábätkom niekedy na jeseň,“ vysvetlila čoskoro dvojnásobná mamička Janais. Mimochodom, fotografie, ktoré budú na booklete cédečka už má nejaký čas doma. „Poistila som sa a nafotila som ich v 2. mesiaci tehotenstva, keďže teraz už rastiem do veľkých rozmerov,“ dodala s úsmevom speváčka.

zdroj: Nikoleta Kováčová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky