Novinky

Dobrý Festival 2021 je zrušený

Najväčší východoslovenský festival sa neuskutoční ani v tomto roku. Organizátori Dobrého festivalu oznámili jeho zrušenie dnes ráno prostredníctvom sociálnych sietí. Návštevníci si tak budú musieť počkať do roku 2022. Lístky však ostávajú stále v platnosti. Podobný osud pravdepodobne čaká drvivú väčšinu akcií kvôli stále nepriaznivej pandemickej situácii. Prinášame celé vyjadrenie organizátorov a držíme im palce v tejto neľahkej dobe.

„Milé naše návštevníčky, milí návštevníci, nemáme pre vás žiaľ dobré správy. Už rok žijeme všetci životy, ktoré sme si mnohí spájali len so sci-fi filmami. Nikto z nás si ani v zlom sne nemyslel, že ešte aj rok 2021 sa bude niesť v znamení pandémie, zákazov vychádzania, ťažkej situácie v našich nemocniciach, mnohí z nás stratili svojich blízkych, či bojujú o živobytie. My sme aj s tímom celý rok pracovali na tom, aby sa Dobrý festival v júni mohol konať. Pri podujatí nášho rozmeru, zahraničných hosťoch a organizačnej náročnosti, nie je možné ďalej čakať na ďalší vývoj situácie. Sme v absolútnej neistote, zodpovedné autority nám ani po roku nevedia dať jednoznačné stanovisko, či bude možné v nejakej forme a za vopred určených podmienok hromadné akcie organizovať. Preto sme museli urobiť toto neľahké rozhodnutie a Dobrý festival 2021 rušíme. Toto rozhodnutie sa nerodilo cez noc, nesie so sebou negatívne finančné aj psychické dopady na celý náš tím, desiatky freelancerov, dodávateľov, či stovky dobrovoľníkov. Uvedomujeme si aj sklamanie, ktoré spôsobíme vám, našim verným návštevníkom a návštevníčkam. Veľmi nás to mrzí, nemáme však na výber a musíme reštartovať naše odpočítavanie o ďalší rok.“

dobro festival je zrušený

Ostatný ročník sa konal v roku 2019. Organizátorom pomôžete aj tým, že si prenesiete lístky do roka 2022. Pomôže im to v tejto náročnej situácii, ktorú nikto z nás nevie ovplyvniť.

Čo bude s Dobrým Festivalom?

👉 Nový termín konania festivalu v roku 2022 vám čoskoro oznámime, komunikujeme s agentmi a manažmentmi (najmä zahraničných) kapiel. 

👉Vstupenky

Ďakujeme všetkým, ktorí ste si zakúpili vstupenky a prejavili nám dôveru. Všetky vstupenky zakúpené na tento ročník zostávajú v platnosti aj pre Dobrý festival 2022. Nie je potrebné robiť žiadne dodatočné kroky, vstupenky budú platiť automaticky. Ak by to bolo vo vašich možnostiach, chceli by sme vás všetkých veľmi poprosiť, aby ste si vstupenky ponechali a nežiadali o ich vrátenie. Chápeme však, že čakať ďalší rok môže byť pre niektorých z vás náročné a preto v prípade žiadosti o refundáciu postupujte nasledovne:

  1. Pošlite žiadosť o vrátenie peňazí za vstupenku na náš e-mail: press@dobryfestival.sk
  2. V predmete uveďte: „Žiadosť o vrátenie vstupenky“
  3. V texte mailu uveďte: číslo Vášho nákupu, číslo Vašej vstupenky a Váš e-mail, na ktorý Vám bola vstupenka doručená. Následne Vám budú refundované peniaze a vstupenka bude zrušená. 
  4. V prípade, že ste si vstupenku kúpili v kamennej predajni, je potrebné sa dostaviť so zakúpenou vstupenkou na miesto pôvodného nákupu a požiadať o vrátenie peňazí priamo tam.

Ďakujeme vám všetkým za pochopenie, podporu, dôveru a trpezlivosť.

Tím Dobrého festivalu.

foto: Peter Ivan (pozrite si atmosféru ostatného ročníka 2019)

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky