NovinkyKam na koncert?

DOBA ĽADOVÁ UŽ O PÁR DNÍ V BRATISLAVE – STRETNITE SA S VAŠIMI KAMARÁTMI!

Obľúbení kamaráti Manny, Diego, Broskynka a najmä Sid sa už tešia na stretnutie z deťmi zo Slovenska. Ľadová šou pre celú rodinu už o necelé dva týždne zavíta do Bratislavy.

A budem to naozaj šou ako sa patrí. Predstavenia plné tanca, spevu, krasokorčuľovania, svetelných efektov. Malú Broskynku unesú zlí zloduchovia a Sid so svojimi kamarátmi sa vydá na záchrannú akciu.

Na malých i veľkých divákov čaká zbrusu nový strhujúci príbeh plný napätia, ale aj zábavy.

Výroba masiek pre zvieratká, ktoré v predstavení účinkujú prebiehala pod odborným drobnohľadom zástupcov spoločnosti FOX, resp. tvorcov celovečerných animovaných filmov. A výsledok je naozaj kúzelný. Kamaráti z Doby ľadovej sú naozaj ako živý.

Účinkovanie v takýchto kostýmoch je naozaj náročné vzhľadom k tomu, že herci sa v nich musia nielen hýbať, ale aj podávať špičkové korčuliarske výkony. Leňochod  Sid aj mamut Manny majú v kostýmoch nainštalovanú dokonca klimatizáciu. Navyše jedným z členov produkcie je aj kvalitný fyzioterapeut.

Predstavenie trvá dve hodiny vrátane dvadsať minútovej prestávky. Celá produkcia je naložená v 12 kamiónoch a dvoch autobusoch, pričom jeden z kamiónov je určený výlučne na prevoz kostýmu mamuta Mannyho a to z jednoduchého dôvodu – nič iné by sa tam nezmestilo. Manny je totiž naozaj gigantický: jeho výška je 3,6 m, šírka 2,5 m  a dlhá je 4,2 m.

Ďalší kamión vezie množstvo darčekových predmetov ako sú tričká, plyšové zvieratká, prívesky a množstvo ďalších vecí, ktoré bude možné zakúpiť priamo na predstavení v priestoroch štadiónu.

Nepremeškajte príležitosť  stretnúť sa so Sidom, Mannym, Diegom a ďalšími naživo 25. a 26. januára 2014 v Slovnaft aréne v Bratislave. Už sa na vás tešia!

Viac info a vstupenky na www.xl.sk

zdroj: xl.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky