Novinky

Do Košíc prichádza nová a netradičná párty!

Košické DJské legendy spolu zahrajú svoje DJ sety v priestoroch podzemného parkoviska Kasárni/Kulturpark. Košickí nadšenci house music dali dokopy DJské legendy, ktoré spolu 18.10. 2019 zahrajú v priestoroch podzemného parkoviska Kasárni/Kulturpark.

Dj Martin Haberland spoločne s Rollom Kadelom a ďalšími v polovici 90tych rokov položili pevné základy klubovej scény na východnom Slovensku.  Rezidenti košických klubov Joys, Vyagra a Supalova patrili medzi prvých DJs, ktorí na Slovensku, ale aj v zahraničí šírili a reprezentovali elektronickú tanečnú hudbu.

Ďalšie, Košičanom známe mená, ako Dandy Trix, Alec, Riccie, Carlos a A-Z Best už dlhoročne spestrujú párty life na východe festivalmi a eventami ako sú Free Summer, Rooftop Music, MIDNIGHT, pravidelnými klubovými parties a tiež sú súčasťou Asociácie DJov a hudobných producentov Slovenska DJ Camp.

Za headlinera večera si však organizátori zvolili dámu. DJ Ladida zameriava svoje sety do rytmov techna a jej povestné precízne mixovanie, producentské skúsenosti, úspešné rezidentné noci, či support mien ako Jeff Mills, Carl Cox, Westbam, Laurent Garnier, Miss Kittin, Marco Carola ju právom korunujú na prvú dámu českého DJingu.

Záver tejto nevšednej párty v garáži bude patriť zakladateľovi hudobnej značky DARK ROOM MUSIC. Maťo Drga a.k.a. EMTYDEE uzavrie hudobný príbeh noci melodic techno live setom.

Garage je aj miestom, kde by si na svoje mali prísť aj milovníci áut a preto sa už od 18:00 pri outdoor stagei zídu nadšenci a fanúšikovia komunity Illegal Night.

Vstupné na outdoor stage je zdarma.

Predpredaj vstupeniek do priestorov podzemného parkoviska zabezpečuje Ticketportal a portál Party4you.sk

FB event:  https://www.facebook.com/events/527225451362667/

Predpredaj:

https://www.ticketportal.sk/event/Garage

Redakciu mojamuzika.sk  informovali organizátori podujatia.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky