Novinky

DJ Milan Lieskovsky vydáva nový album Genesis

V prvý septembrový deň sa na trhu objaví v poradí druhý radový album  Milana Lieskovskeho, ponesie názov Genesis. Aktuálnym singlom z neho je skladba More Time.

Najväčší fanúšikovia známeho slovenského DJa však môžu mať jeho album doma už niekoľko týždňov – počas leta si ho exkluzívne mohli kúpiť na festivaloch Orange JOJ Music Summer a Fun Radio Dohoda, kde Lieskovsky účinkoval.

Okrem už známeho remixu skladby Tisíc divov, možno aj viac od skupiny Vidiek sa na albume nachádza aj pesnička Fool Me Now, v ktorej unikátnym spôsobom hosťuje Peter Cmorik. Rovnakou raritou je pieseň Duša moja s vokálom známej interpretky slovenských ľudových piesní Dariny Laščiakovej, či PartyPetrou HumeňanskouMirom Jarošom.

Novým singlom, ktorý vydanie albumu Genesis sprevádza, je skladba More Time, v ktorej exceluje Nicol Cache. S mladou talentovanou slovenskou speváčkou sa Lieskovsky skontaktoval na sociálnej sieti. „Objavil som v nej človeka, ktorý vie tvoriť a je kreatívny, počúva rovnakú hudbu akú ja robím a cíti ju. Vieme tak obaja ako ju robiť a to je pre mňa veľmi dôležité,“ vysvetľuje Milan.

Nicol je z východu Slovenska, spoločné skladby s Lieskovskym tak vznikali postupne a vôbec nie ľahko. „Posielal som jej hudbu, do ktorej naspievala svoje pasáže, potom sme to opravovali a tak znova a znova. Jednu pesničku sme dávali dokopy niekedy aj polroka.“

Na jeseň plánuje DJ Milan Lieskovsky podporiť nový album aj sériou vystúpení v slovenských tanečných kluboch pod názvom Genesis Tour 2011. Už 2.9. si pri jeho hudbe môžu jeho fanúšikovia zatancovať v Koniarovciach pri Topoľčanoch, 3. 9. v Poprade, 16. 9. v Žiari nad Hronom a 29. 9. v Trebišove.

zdroj: Eva Bacigalová
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky