NovinkyKam na koncert?

Divokej Bill oslavuje 20 rokov na scéne

Rok 2018 je míľnikom v existencii  českej kapely Divokej Bill, ktorá oslávi už 20 rokov na hudobnej scéne. Jubileum sa Billovia rozhodli osláviť s fanúšikmi naozaj veľkolepo – 24. januára 2019 koncertom v pražskej O2 Aréne. Vstupenky sú už v predaji.

Rok 2017 bol pre Divokého Billa náročný, ale aj nadmieru úspešný. V máji dokončili a vydali nový album TSUNAMI, s ktorým vzápätí vyrazili na turné po Čechách. Celkovo 23 koncertov od mája do septembra videlo sedemdesiat tisíc ľudí. Jeseň prebehla v znamení slovenského turné, a ešte pred ním stihla kapela nakrútiť nový videoklip k singlu Jaro z ich nového albumu.

„Dlho sme premýšľali, ako poňať oslavu našich dvadsiatich narodenín. Bolo jasné, že chceme našim verným priaznivcom poďakovať, že pri nás stoja a naša hudba ich stále baví. A tak z rôznych návrhov a nápadov sa začal pomaly kryštalizovať jeden v podobe toho, čo vieme a robíme aj po tých rokoch najradšej. Teda veľkého koncertu, kde sa všetci stretneme a spoločne zrekapitulujeme uplynulé dve koncertné dekády. Aby všetko prebehlo tak ako má a koncert bol komfortný, tak prvá voľba padla na pražskú O2 Arénu. Je to samozrejme trochu adrenalín, ale ten k nám patrí a tešíme sa na to,“ hovorí Divokej Bill.

DB O2 vizuálKapela má za sebou koncoročný zaslúžený oddych a v týchto dňoch už začína s prípravami na avizovaný koncert. Aby toho nebolo málo, v závere februára si odskočí odohrať koncert do klubu 229 Venue v centre Londýna.

Vstupenky na koncert v O2 Aréne sú v predaji v sieti Ticketportal: www.ticketportal.cz/Event/DIVOKEJ_BILL?idpartner=159. Organizátorom koncertu je Bestsport, a.s.

Viac info:

www.divokejbill.cz

www.facebook.com/divokejbill

zdroj: Adriána Čahojová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky