Novinky

Detox of a Pony zverejnili nový singel väzenie osobnosti

Detox of a Pony zverejnili druhý singel z pripravaného nového albumu. Východniarsku formáciu tvorí Juraj Beňačka (basgitara, spev) a Matúš Folvarčík (bicie). Presne tak, sú dvaja. Ale dokážu bez problémov urobiť hard-rockový randál za štyroch. Za pomoci zvukových efektov, sa z Jurajovej basgitary zároveň stáva elektrická gitara. Energia, ktorú do skladieb dávajú je vidieť na pódiu, ale i počuť z nahrávok. Postupným vývojom ich zvuk naberá na hustote a tučnote.

„Textovú zložku skladby som zložil tento krát ja a celé sme to upiekli v Storner recording studio u Janka Andrejku. V kapele sa v podstate nič nezmenilo, stále sme dvaja, stále máme naše dopotené detox mikiny a stále radi hráme,“ hovorí Juraj Beňačka.

„Animácia v klipe patrí skvelému režisérovi Santiago Bou Grasso a veľmi sa nám páčila jeho idea, tak sme hľadali kontakt a poprosili ho, aby sme mohli animáciu použiť.  Síce má animácia už 13 rokov, myšlienka nestratila na sile. Čo s týka koncertov, sme už dvaja tatovia, ale stále pribúdajú, z čoho máme veľkú radosť.“

Najbližšie vystúpi Detox of a Pony túto sobotu 18.novembra v prešovskom hudobnom klube v Stromoradí.

text: redakcia
foto: archív Detox of a Pony

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky