NovinkyKam na koncert?

DESmod a IMT Smile spoločne zajtra v Inchebe. Budú aj zásnuby priamo na pódiu?

Tisícky fanúšikov, skvelá atmosféra, takmer 4 hodiny najväčších slovenských hitov, k tomu polámané bicie, či tanec Ivana Táslera v hľadisku a hlavne veľa lásky…Aj takto vyzerá spoločné turné skupín DESmod a IMT Smile na Slovensku, ktoré pokračuje v utorok koncertom v bratislavskej Inchebe. Uplynulý víkend bojovala skupina DESmod aj o sošky Oto 2013, nakoniec však v Inchebe nový prírastok neukážu.

DESmod mal zastúpenia v kategórii „spevák“ a aj v kategórii „skupina“. Avšak v konkurencii troch nominovaných interpretov nedokázal zvíťaziť. Pre Kulyho by to bola v poradí už siedma soška: „Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí poslali hlas a takto nás podporili. Veľmi si vážime, že sme sa dokázali dostať medzi troch najlepších, či už v kategórii spevák, alebo skupina. Zároveň chceme pogratulovať Mekymu Žbirkovi a Fragile k víťazstvu. My len dúfame, že Vás naďalej budeme baviť. A to či už na prebiehajúcej šnúre s IMT SMILE, prípadne novými singlami na ktorých už pracujeme, alebo pokračovaním Javorového albumu pod jednoduchým názvom Javorový album 2„.

Prebiehajúce turné oboch skupín je nabité hitmi, ktoré pozná každý Slovák a v live podaní dostávajú všetci fanúšikovia ešte čosi navyše…Na ostatnom koncerte turné v Trenčíne sa strhla skvelá tanečná nálada, počas ktorej Ivan Tásler neváhal zísť pod pódium a zatancovať si priamo v dave medzi svojimi fanúšikmi! „Myslím, že dnes to bol jeden skvelý tanečný žúr! Zabavili sme sa všetci, naša kapela, fanúšikovia – tancovalo sa všade a tak to má byť! Medzi fanúšikmi som sa neocitol po prvýkrát, ale zato po prvýkrát som videl zlomené bicie od nasadenia nášho skvelého bubeníka Dana Šoltísa…“

fotkaModerátor koncertu Mišo Malicher už pred samotným koncertom vyzýva prítomné páry, ktoré plánujú v blízkej budúcnosti zásnuby, aby tak urobili priamo na pódiu počas tohto skvelého koncertu – zatiaľ – po úvodných dvoch koncertoch sa tak nestalo, prekvapí bratislavské publikum?

Spevák skupiny Desmod Kuly: „Verím, že keď aj nie v Bratislave – počas turné, ktoré sme pracovne nazvali turné lásky sa tak stane a týmto vyzývam všetky zasnúbeniachtivé páry – dajte nám o Vás vedieť pri koncerte vo vašom meste – určite na tú chvíľu nikdy v živote nezabudnete…Svedčiť Vám budeme s Ivanom a našimi skupinami a to sa nedeje každý deň…“

Desmod a IMT Smile to spolu znova roztočia na jednom pódiu aj so svojou predskupinou, ktorou je žilinská skupina OFF už zajtra v bratislavskej Inchebe.

Najbližšie ich potom čakajú koncerty v mestách Humenné, Poprad, Martin, Ružomberok, Púchov a 27.3. slovenskú časť šnúry uzavrie spoločný koncert v Brezne. Všetky koncerty majú jednotný začiatok o 18:00hod.

Zoznam nasledujúcich koncertov SPOLOČNÉ TURNÉ IMT SMILE & DESMOD:

11. 3. 2014 Bratislava (Incheba Expo Arena)

14. 3. 2014 Humenné (športová hala)

15. 3. 2014 Poprad (Aréna Poprad)

18. 3. 2014 Martin (športová hala)

19. 3. 2014 Ružomberok (hala Koniareň)

20. 3. 2014 Púchov (športová hala)

27. 3. 2014 Brezno (zimný štadión)

1. 4. 2014 Brno (KC Semilasso)

2. 4. 2014 Ostrava (club Garage)

3. 4. 2014 Praha (Incheba Expo Praha)

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky