Novinky

DENIS INGOLDSBY A ANDREW MURRAY POZÝVAJÚ NA KASTINGY DO BOYBANDU: V STREDU TO VYPUKNE!

Talentové kastingy do nového BOYBANDu sa nezadržateľne blížia! Už túto stredu v Cinema City Aupark Bratislava a vo štvrtok v Cinema City Slovanský Dům Praha vyberú svetoznámi britskí producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray päticu talentovaných chlapcov z Čiech a Slovenska. Novú chlapčenskú skupinu si vezmú pod svoje ochranné krídla a pomôžu jej naštartovať kariéru.

Hoci sa prihlasovací systém na kastingy uzavrel v nedeľu o polnoci, talentovaní chlapci majú naďalej šancu zvíťaziť v prestížnych talentovkách. Ako prezradil český producent projektu, agentúra Nemoros, na kastingy môžu totiž prísť aj chlapci, ktorí sa zaregistrovať nestihli. „Prihlasovacie formuláre budú k dispozícii aj priamo na miestach kastingov – v Bratislave a v Prahe. Vďaka tomu sa môžu kastingov zúčastniť aj tí, ktorí z nejakého dôvodu registráciu cez internet nemohli či nestihli absolvovať.“ Odkazuje producent všetkým nadaným mladým mužom z oboch krajín.

Talentovaní chlapci zo Slovenska a Čiech vo veku 15 – 20 rokov sa môžu dostaviť na dva kastingy, ktoré sa budú konať od 10tej do 17tej hodiny v priestoroch multiplexov:

24.9.      Multikino Cinema City, Aupark Bratislava

25.9        Multikino Cinema City, Slovanský dům, Praha 1

Spoločne s uznávanými producentmi Denisom Ingoldsbym a Andrew Murraym budú na kastingoch prítomní ako supervízori i členovia legendárneho boybandu Lunetic, jeho zakladateľ Aleš Lehký a frontman Vašek Jelínek. Čo dvojica supervízorov odkazuje a odporúča chlapcom, ktorí prídu skúsiť šťastie na kastingy? „Predovšetkým sebadôveru, pokoru, rešpekt a odvahu, ale hlavne hlas,“ vymenúva Aleš. „Aby sa dobre pripravili, vybrali si tú správnu skladbu, ktorá im polohovo sedí a môžu v nej ukázať svoj rozsah a farbu hlasu. Nemusia sa ničoho báť a hlavne byť pokojní, tréma totiž dokáže z dobrého speváka urobiť amatéra. Veľa šťastia!“ dodáva Vašek.

Podmienky týkajúce sa priebehu samotných kastingov, nájdu záujemcovia na oficiálnej webovej adrese českého producenta projektu, spoločnosti Nemoros: http://www.nemoros.cz/Boyband

Viac info:

https://www.facebook.com/projektboyband

zdroj: Adriána Čahojová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky