Novinky

David Guetta chce rovnaké šampanské, ako mal Tiësto!

BRATISLAVA  – Na párty roka, ktorá 14. septembra vypukne v bratislavskej Incheba Open Air, je predaná už polovica vstupeniek. Areál s kapacitou pre 10 tisíc návštevníkov a 2 tisíc VIP hostí sa už teraz môže tešiť na nevídaný žúr. Do Bratislavy sa teší aj sám David Guetta, ktorý organizátorom poslal prvý zoznam svojich požiadaviek. V jeho šatni napríklad nesmie chýbať šampanské Veuve Cliquot, rovnaké aké popíjal jeho kolega – holandský DJ Tiësto na svojej júnovej návšteve Bratislavy…

Vystúpenie najpopulárnejšieho DJ-a a producenta na svete Davida Guettu bude jednoznačne jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky dídžej, ktorý v rebríčkoch aktuálne boduje so skladbou Gettin‘ Over You, vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku. Na konte má množstvo hitov (Memories, Sexy chick, Love is gone, One love, When love takes over) ale aj kopec hviezdnych spoluprác (Kelly Rowland, Akon, Estelle, Fergie, Chris Willis, Kid Cudi). Guetta je v súčasnosti jedným z najhrávanejších interpretov v rozhlasovom éteri na celom svete.

David Guetta sa narodil v Paríži, je jedným z dvoch synov známeho politického aktivistu. Jeho brat, momentálne jeden z top politických žurnalistov, stál v roku 1968 za študentskými nepokojmi, ktoré neskôr viedli k štrajkom. A tak sa v 13 rokoch začala jeho cesta za úspechom. Suterén premenil na uletený malý klub pre svojich kamošov. Akonáhle po prvý krát počul housovú hudbu, prekročil kanál La Manche a v Londýnskom Black Market Records nakúpil svojich prvých 100 vinylov, ktoré v tú noc odohral. Bola to asi prvá house párty vo Francúzsku vôbec.

Na párty roka sa od spustenia predpredaja v sieti Ticketportal predala vyše polovica vstupeniek. Podujatie je najpredávanejšou akciou na Slovensku, no chystajú sa ku nám aj návštevníci z Rakúska, Maďarska, Čiech či Poľska. Klasický lístok stojí 35 eur, VIP vstupenka 60 eur.

Vstupenky:

http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?ID=14995

Viac info:

http://www.davidguetta2010.sk

http://www.davidguettaparty.sk

redakciu informoval Tomáš Holetz z Publique

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky