Novinky

DÁŠA MAMBA POSIELA FANÚŠIKOM POĎAKOVANIE ZA PODPORU V X FACTORE: SINGEL „GOODBYE BOY“

Zo speváckej šou X Factor vypadla len pred dvoma týždňami. Finálové live prenosy jej ušli doslova o vlások. Hoci táto kráska patrila ku spevácky najskúsenejším semifinalistom, cez kastingové kolo s názvom „Domy porotcov“ neprešla. Dáša Mamba Šarközyová sa musela so súťažou X Factor rozlúčiť. Medzi jej fanúšikmi sa okamžite zdvihla vlna nespokojnosti s rozhodnutím porotcu Ondřeja Brzobohatého. Jednohlasne sa zhodujú, že ich favoritka mala v súťaži pokračovať. Speváčka sa rozhodla fanúšikom poďakovať za ich obrovskú podporu. Preto im dnes prináša špeciálny hudobný darček – nový singel a videoklip „Goodbye Boy“.

To je rýchlosť! S X Factorom sa rozlúčila len pred pár dňami a už predstavuje svoj prvý singel! Bezprostredne po vypadnutí zo súťaže, Dáša Mamba Šarközyová dokazuje že porota v nej objavila výnimočný spevácky talent právom. Dôkazom toho, že o sexi speváčke ešte budeme veľa počuť, je i renomovaný tím, ktorý sa jej ujal a podporil ju ihneď po tom, ako jej Ondřej Brzobohatý zatvoril bránu do finálových kôl, v okamihu, keď ju už mala na dosah.

Krásna speváčka zaujala slovenský manažment, ktorý stojí i za úspechom speváčky Celeste Buckingham. Pomocnú ruku pri uvedení prvého singla podal Mambe Celestin manažér Lumír Mati. Ďalším silným menom, ktoré vložilo dôveru do novej tváre s umeleckým menom Mamba, je producent Martin Maxo Šrámek z nahrávacieho štúdia Littlebeat. Ten je zároveň dvorným producentom Celeste Buckingham a pravidelne spolupracuje i s Majkom Spiritom či Zdenkou Prednou. Obaja hudobní mentori sa zhodujú, že nadaná speváčka mala potenciál dostať sa v šou oveľa ďalej, čoho dôkazom sú i reakcie fanúšikov na vypadnutie ich favoritky. Podporiť Mambine spevácke ambície sa rozhodla tiež spoločnosť, ktorá dáva mladým nadaným umelcom priestor na realizáciu. Naším cieľom je podporiť talentovaných jedincov či skupiny, vytvoriť im priestor na ich rozvoj a dať im príležitosť, ukázať, čo v nich je. Pomáhame im v ich začiatkoch a vzrastoch. Príkladom je aj Dáša Šarközyová, mladá, krásna a neskutočne talentovaná speváčka,“ vysvetľuje Lenka Čurlej z Farenza production.

IMG_1679smZa podpory silného tímu sa Mamba rozhodla poslať poďakovanie fanúšikom, ktorí vytrvalo protestovali na sociálnych sieťach proti jej vypadnutiu z prestížnej súťaže. Za intenzívnu podporu im ich obľúbenkyňa posiela dar v podobe nového singla „Goodbye Boy“, na ktorom s Martinom Maxom Šrámekom a Mišom Bielym pracovala už dávnejšie, a pri tejto príležitosti sa ho rozhodla „refreshnúť“ a vypustiť do sveta. „Myslím si, že nová skladba je tou najkrajšou a najvhodnejšou formou vďaky všetkým mojim fanúšikom za množstvo reakcií a povzbudivých slov, ktorými ma zahrnuli v okamihu, keď sa pre mňa X Factor skončil. Nesmierne si ich podporu vážim a chcem, aby to vedeli. Preto nový singel venujem práve im,“ odkazuje Mamba fanúšikom. „Skladba opisuje „taliansky typ vzťahu“ vo fáze, kedy jeden z dvojice žobroní o lásku toho druhého, hoci si uvedomuje, že takýto nefunkčný vzťah by bolo lepšie ukončiť. Veľmi sa mi páči druhá polovica pesničky – prichádza zlom a človeksi zrazu uvedomí svoju hodnotu a rozhodne sa ísť ďalej, napriek láske, ktorú bude cítiť k tomu druhému navždy.“

Pod vizuál ku skladbe sa podpísal v súčasnosti najvyhľadávanejší režisér a kameraman hudobných videoklipov na Slovensku, Michal Kunes Kováč, ktorý má na konte spolupráce s Kontrafaktom, Majkom Spiritom, formáciou 4D, Monikou Bagárovou, Lukášom Adamcom či Martinom Harichom, a je známy tým, že spolupráce si starostlivo vyberá. Ako priznáva Mamba, i jej „Goodbye Boy“ musel „prejsť kastingom“. „Som šťastná, že režisérom klipu sa stal práve Kunes, pretože momentálne je vo výrobe klipov absolútna špička,“ opisuje zrod spolupráce. „Paradoxné je, že keď sa rodil text skladby, netušila som, ako veľmi ma bude vystihovať, keď o pár mesiacov predstavíme klip. Možno práve preto sú emócie v klipe také pravdivé a reálne,“ dodala speváčka, ktorá sa v týchto dňoch predstavuje i ako jedna z postáv v muzikáli Hairspray“ v bratislavskej Novej Scéne, zhodou okolností aj po boku Sisy Sklovskej, jednej z porotcov X Factoru.

Foto: Michal KUNES Kováč

Zdroj: SLAVICA, www.slavica.cz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky