Novinky

Crea Cage spaľujú závislosti.

Kapela Crea Cage vypúšťa prvú novinku Závislosti z pripravovaného debutového albumu. Mladá kapela prichádza po rokoch hľadania s novým zvukom a snahou robiť veci pomalšie, ale o to kvalitnejšie.  Skladba Závislosti je aktuálnou výpoveďou a cesta smerom akým sa kapela chce uberať.

„Pracovali sme s úplne inou skladbou, no na základe udalostí, ktoré sa odohrali v kapele sme sa časom jednoznačne zhodli, že toto je to čím chceme osloviť svojich fanúšikov. Sme radi, že sme načerpali silu a veríme, že nám pomôže aj šťastena, ktorá trvá možno práve v túto chvíľu, hovorí basgitarista kapely Tomáš Thúr.

cc tour A3 mediaKapela sa teší na jesenné turné Nultý deň & Závislosti tour 2013 so spriatelenou skupinou Before the zero day, ktorá na turné predstaví a pokrstí aj svoj nový album Nultý deň. Crea Cage sa okrem prípravám na turné stále venuje nahrávaniu svojho debutového albumu a to striedavo v štúdiu Klaxon a v štúdiu V3 sound. Práve v nahrávacom štúdiu V3 sound sa postarali o výsledný zvuk tejto novinky, ku ktorej sa koncom októbra plánuje natočiť aj videoklip a fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Dianie okolo kapely môžu fanúšikovia sledovať na oficiálnej fanpage facebook.com/creacage

Link na skladbu Závisloti na Youtube:

Termíny Nultý deň & Závislosti tour 2013:

11.10. Liptovsky Mikuláš – Kolotočovo

12.10. Trenčín – Lúč klub

18.10. Hlohovec – Praha bar

19.10. Žilina – Smerr music club

24.10. Bratislava – Randal club

25.10. Prievidza – Diwadlo klub

26.10. Topoľčany – Barbar klub

06.11. Banská Bystrica – klub 77

08.11. Humenné – Nostalgia pub

09.11. Presov – Pixel music club

12.11. Nitra – Nová pekáreň

15.11. Poprad – Zanzibar

16.11. Košice – Deja vu klub

22.11. Rimavská sobota – Kongo pub

03.11. Helcmanovce – Kultúrny dom

PR správa: Martin Hlavatý, manažér kapely

Autor foto: Katarína Orešanská

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky